Kategorijos
MIESTAS IR ORO BALIONAILipdukai ant sienos
Padidinti
MIESTAS IR ORO BALIONAI<br>Lipdukai ant sienos
MIESTAS IR ORO BALIONAI<br>Lipdukai ant sienos
MIESTAS IR ORO BALIONAI<br>Lipdukai ant sienos
22.90 €
MIESTAS IR ORO BALIONAI
Lipdukai ant sienos

Sienų lipdukai „Miestas ir oro balionai“

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo -  60 cm X 90 cm.

Suklijuoti ant sienos užima apie 165 cm X 65 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio bei aukščio).

Visas miestas ant Jūsų vaiko kambario sienos! Įvairaus dydžio spalvingi namai, o juose - mėgstamiausi Disnėjaus herojai. Smagus ir kūrybiškumą lavinantis užsiėmimas - nuspręsti, kur gyvens pelytė Minė, o kur - ančiukas Donaldas. O kas skraidys oro balionais?
 
Sienų lipdukai „Miestas ir oro balionai“ - tai lipdukų rinkinys, kurį sudaro miestas - namai, medžiai, gyvūnėliai, ir dideli spalvingi oro balionai. Kartu su vaiku nuspręskite, kaip ir kur išdėliosite lipdukus. Tegul tai būna smagus, kūrybiškumą skatinantis užsiėmimas.
Šis lipdukų rinkinys papuoš ne tik vaiko kambarį, bet pagyvins ir vaikų darželio arba vaikų pramogų kambario patalpas. 
 
Vaikai greitai auga, domisi įvairiais dalykais, todėl tie patys paveikslėliai gali atsibosti. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.
 
Privalumai:
 
Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
Lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.
 
Dėmesio!
 
Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.
 
Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.
Lipduko klijavimo video instrukcija

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2021