Kategorijos
NUTRINAMAS PASAULIO ŽEMĖLAPISPlakatas
Padidinti
NUTRINAMAS PASAULIO ŽEMĖLAPIS<BR>Plakatas
NUTRINAMAS PASAULIO ŽEMĖLAPIS<BR>Plakatas
NUTRINAMAS PASAULIO ŽEMĖLAPIS<BR>Plakatas
NUTRINAMAS PASAULIO ŽEMĖLAPIS<BR>Plakatas
NUTRINAMAS PASAULIO ŽEMĖLAPIS<BR>Plakatas
23.00 €
NUTRINAMAS PASAULIO ŽEMĖLAPIS
Plakatas

Plakatas „Nutrinamas pasaulio žemėlapis“

Žemėlapio dydis 82.5 cm X 59.4 cm.

Daug keliaujate ir norite vizualiai paprasčiau matyti, kuriuose pasaulio kampeliuose Jums jau teko pabūti? Tokiu atveju nutrinamas pasaulio žemėlapis yra puikus pasirinkimas, kuris Jums padės kur kas paprasčiau sekti ir tuo pačiu planuoti savo keliones.

Taip pat - tai nuostabi dovana vaikui ir paaugliui, kurie jau mokosi geografiją. Jeigu plakatas kiekvieną dieną bus prieš akis - pavyks kur kas paprasčiau susipažinti su plačiu pasauliu. Galiausiai, pasaulio žemėlapis yra nuostabi stiliaus dalis, gali būti svarbiausias Jūsų interjero akcentas, kuris suteiks įmantrumo net ir labai pabudusio kambario interjere.

Šis plakatas - smulkmena, kuri gali būti svarbiausia Jūsų kambaryje.

 
Lipduko klijavimo video instrukcija

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2019