GULBĖ TARP GĖLIŲDekoratyvinis paveikslas
Padidinti
GULBĖ TARP GĖLIŲ<br>Dekoratyvinis paveikslas
GULBĖ TARP GĖLIŲ<br>Dekoratyvinis paveikslas
18.90 €
GULBĖ TARP GĖLIŲ
Dekoratyvinis paveikslas
* Pasirinkite:Dekoratyvinis paveikslas „Gulbė tarp gėlių“

Paveikslo išmatavimai: 30 x 40 cm.

Pagaminta Prancūzijoje.

Dekoratyviniai paveikslai - praktiškas būdas atnaujinti vaiko kambarį. Paveikslas „Gulbė tarp gėlių“ pradžiugins kiekvieną mažąją princesę. Elegantiška balta gulbė ir subtilių spalvų - pastelinės rausvos ir aukso - gėlytės aplink ją - graži vaikų kambario dekoracija.

Vaikiški paveikslėliai interjerui - geriausia simbolinė krikštynų, vaiko gimtadienio dovana, kai norisi kažko gražaus ir originalaus, paliekančio nepamirštamą įspūdį. 

Vaikiški paveiksliukai - tai sienų dekoracijos vaikų kambariui. Mūsų siūlomų paveikslų privalumai - greitai ir pigiai atnaujintas interjeras bei malonios emocijos kuriant mažylio kambario interjerą.

Vaikai auga ir jų poreikiai keičiasi greitai, tačiau jums nebereikės plėšti tapetų, užteks pakeisti paveikslėlius kitais, labiau patinkančiais.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2019