SPALVOTA LIETUVASpalvinimo plakatas
Padidinti
SPALVOTA LIETUVA<br>Spalvinimo plakatas
SPALVOTA LIETUVA<br>Spalvinimo plakatas
22.90 €
SPALVOTA LIETUVA
Spalvinimo plakatas

Spalvinimo plakatas „Spalvota Lietuva“

Pagaminta: Lietuvoje

Plakato matmenys: 91x137cm

Jeigu norite, kad vaikas geriau pažintų savo gimtinę, tokiu atveju originalus, kūrybiškumą lavinantis bei stilingas interjero akcentas-plakatas "Spalvota Lietuva" - pats paprasčiausias būdas padėti tai padaryti! Plakatą galite kabinti ant sienos, tad tai nuostabus kambario interjero akcentas, arba tiesiog kaskart esant norui pasitiesti ir spalvinti ant žemės. Baigus tiesiog suvyniokite ir laukite, kol vėl kils įkvėpimas! Vienu metu gali spalvinti net 8 vaikai, tad plakatas prasmingai užims vaikus darželyje ar mokykloje, žaidimų kambaryje. Popierius tvirtas, galima spalvinti pieštukais ar flamasteriais. Rekomenduojame priešmokylinio ar pradinių klasių mokiniams.

„Spalvota Lietuva" yra mokomasis spalvinimo plakatas apie Lietuvą. Paveiksle gausu linksmų, netikėtų paveikslėlių, tarp kurių slepiasi Lietuvai svarbios datos, žinomi objektai. Spalvindami vaikai suras ir susipažins su tokiais objektais kaip Šv. Onos bažnyčia, IX Kauno fortas, Kryžių kalnas, Puntuko akmuo, Ilzenbergo dvaras, televizijos bokštas ir kiti.

Kad būtų dar įdomiau spalvinti ir mokytis, kartu su plakatu keliauja užduotėlė - "Surask ir nuspalvink".

Mokytis dar niekada nebuvo taip smagu!

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2020