Lipdukai.eu
Your Cart

Apranga

Orginali ir patogi, personalizuota apranga vaikams.

Apranga darželiui ar mokyklaisportiniai marškinėliai su vaiko vardu leidžia treneriams ir bendraamžiams lengviau įsiminti vieniem kitų vardus, marškinėliai su vardu, kurie taip pat lengviau leidžia mokytojams ir bendraamžiams įsiminti vieniems kitų vardus, sportinė apranga su vardu, sportinė apranga su logotipu, tai praktiškos dovanos klasei ar darželio grupei, kurios dėka mokiniai jaučiasi bendruomenės nariais ir didina mokyklos žinomumą. Sportinė kuprinė puikiai tinka stovyklai, mokyklos išvykoms.

Personalizuotas lietpaltis su vardu arba logotipu, tai vandeniui ir vėjui nelaidi striukė vaikams, kuri gali būti kaip prizinė dovana vaikui už jo pasiekimus. Vaikiška prijuostė su vardu, vaikiška prijuostė su užrašu - tai originali dovana vaikui. Puikiai tiks kulinarinėms mokyklos pamokoms. Kepurė su vardu - praktiška dovana vaikams ar mokiniams, perkant visai klasei ar darželio grupei, taikoma speciali nuolaida, specialios kainos, spalvinimo marškinėliai. Užrašas atspausdinamas ant priekio ir ant nugaros.

Marškinėliai, sportinė apranga, lietpaltis, kepurė ar prijuostė gali būti ir praktiška dovana vaikams Kalėdų, rugsėjo 1-osios ar išleistuvių proga. 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 758
Sportiniai vaikiški marškinėliai su varduMarškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Personalizuoti marškinėliai – puikus pasirinkimas vaikui, kuris nori išsiskirti būryje žmonių! Vardas bus atspausdintas ant priekio ir ant nugaros! Pasirinkę dydį, nepamirškite įrašyti vardo.Informacija: ..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 759
Sportiniai marškinėliai su vardu ir numeriu Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Personalizuoti marškinėliai – puikus pasirinkimas vaikui, kuris nori išsiskirti būryje žmonių! Vardas bus atspausdintas ant priekio ir ant nugaros, numeris tik ant nugaros! Pasirinkę dydį, nepami..
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 760
Personalizuoti marškinėliai su vardu/logotipuMarškinėliai pagaminami per 2–5 d. d.Personalizuoti marškinėliai tiems, kurie nori išsiskirti būryje žmonių! Vardas ar logotipas bus atspausdintas ant priekio ir ant nugaros. Pasirinkę dydį, nepamirškite įrašyti vardo ar įkelti logotipo!Informacija:&..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 895
Sportinė apranga su vardu arba logotipuApranga pagaminama per 2–4 d. d.Sportinė apranga su vardu arba logotipu – sporto būreliams, varžyboms bei sportiškiems vaikams! Galite pasirinkti su arba be šortų.Nepamirškite įrašyti vardo arba įkelti logotipo!Informacija:  Modelis: moterišk..
21,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 896
Personalizuotas lietpaltis su vardu ar logotipu.Pagaminama per 2 - 5 d. d.Personalizuota ar su logotipu, vandeniui ir vėjui nelaidi striukė vaikams, puiki prizinė dovana moksleiviui ar priešmokyklinukui.Medžiagiškumas: 100% nailonas 210T vandeniui nelaidusUžrašai - ilgalaikės termo spaudos..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 897
Personalizuota vaikiška prijuoste su varduPagaminama per 2 - 5 d. d.Vaikiška prijuostė su Jūsų  vaiko vardu - originali dovana jaunąjam kulinarui. Puikiai tiks kulinarinėms mokyklos pamokoms.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu [email protected].  Užsakant&n..
15,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 898
Vaikiška prijuostė su Jūsų užrašuPagaminama per 2 - 5 d. d.Vaikiška prijuostė su Jūsų užrašu - originali dovana jaunąjam kulinarui.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu [email protected].  Užsakant  klasei ar grupei taikomos specialios kainos.Užrašai - il..
15,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 900
KEPURĖ SU VARDUPagaminama per 2 - 5 d. d.Penkių panelių kepuraitė vaikam su vaiko vardu ar logotipu.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu  [email protected].  Užsakant  klasei ar grupei taikomos specialios kainos.PrivalumaiMedžiagiškumas: 100% šiaušta ..
8,90€
MOKSLEIVIO KREPŠELIS Susikurkite dovanų rinkinį MOKSLEIVIO KREPŠELIS Susikurkite dovanų rinkinį
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1221
Moksleivio krepšelis. Susikurkite dovanų rinkinį!Marškinėliai su vardu įeina į rinkinįPasirūpinkite personalizuotų mokyklinių prekių dovanų krepšeliais visai klasei ar darželio grupei! Perkant 20 vnt. ir daugiau taikoma NUOLAIDA! Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu [email protected]ą padovanoti pirm..
11,90€
DARŽELINUKO KREPŠELIS Susikurkite dovanų rinkinį DARŽELINUKO KREPŠELIS Susikurkite dovanų rinkinį
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1222
Darželinuko krepšelis. Susikurkite dovanų rinkinį!Marškinėliai su vardu įeina į rinkinįRinkinį galite susikomplektuoti iš šių prekių:   • Marškinėliai su vardu ant priekio ir nugaros;   • Kepurėlė su vardu (užsegimas reguliuojamas lipnia juostele);    • Tekstilės flomas..
11,90€
MARŠKINĖLIAI SU VARDU IR PAVEIKSLĖLIU Darželio grupėms MARŠKINĖLIAI SU VARDU IR PAVEIKSLĖLIU Darželio grupėms
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1226
Personalizuoti marškinėliai vaikams su vardu ir grupės paveikslėliu.Marškinėliai pagaminami per 2–5 d. d.Marškinėliai vaikams su vardu ir grupės paveiksliuku.Informacija:  Modelis: moteriški ir vyriški, vaikiški – UNISEX  Audinio sudėtis: 100 % medvilnė Audinio gramatūra:..
12,90€
POLO MARŠKINĖLIAI SU VARDU/LOGOTIPU „Vasara“ POLO MARŠKINĖLIAI SU VARDU/LOGOTIPU „Vasara“
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1227
Polo marškinėliai „Vasara“ su vardu/logotipuMarškinėliai pagaminami per 2–5 d. d.Polo marškinėliai su vardu/logotipu, tiems, kurie nori išskirtinių marškinėlių sau ar savo vaikams! Vardas ar logotipas bus atspausdintas ant priekio.Kaina gali kisti dėl pateikto logotipo maketo, dėl galimo kainos pasi..
15,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (viso puslapių - 2)