Lipdukai.eu
Your Cart

Kreida / markeriu rašomos prekės

Kreida / markeriu rašomos prekės

Juoda, balta arba žalia lipnios kreida rašomos lentos ant sienos Jūsų namuose sukurs tobulą erdvę kūrybai, užrašams, vaikų piešiniams. Kreida rašoma lipni lenta pravers virtuvėje - galėsite palikti žinutę šeimos nariams arba užrašyti reikalingų pirkinių sąrašą. Užklijuokite kreida/markeriu rašomą lipduką mokyklinuko kambaryje. Ant tokio lipduko bus patogu ne tik piešti, bet ir mokytis - rašyti, skaičiuoti, įsiminti užsienio kalbos žodžius. 

Lipdukai - kreidinės lentos - praktiškas sprendimas biurui, mokyklai. Išsikirpkite norimo dydžio/formos lipduką ir užklijuokite kabinete ar konferencijų salėje. Darbuotojams bus patogu užrašyti darbų sąrašą, svarbią informaciją, žinutę kolegoms. 

Namų jaukumą kurkite pasitelkdami savo fantaziją ir Lipdukai.eu lipnius kreidinius lipdukus, kurių formą galite išsikirpti patys ir priderinti savo namų interjere. Vaiko kambarys atrodys išskirtinai, jei užklijuosite namuko, grybuko ar meškiuko formos kreidinį lipduką. Drąsiai kurkite unikalų savo namų interjerą.

Puodelis, ant kurio galima rašyti kreida - originali asmeninė dovana, kuri patiks mamai, tėčiui, tetai, draugei, draugui. Nustebinkite artimuosius kitokia dovana, kuri primins apie Jus. Tik nepamirškite palikti mielo raštelio - sveikinimo. 

Manufacturer: Kinija Model: 50
Kreida rašoma lipni lenta / plėvelėUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoro elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų! Puiki priemonė lavinti mažylio  motoriką. Nupieški..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 64
Kreida užrašomi lipdukaiKomplektas: 24 lipdukai.Vieno lipduko matmenys: 1 variantas: 5 cm x 3,5 cm2 variantas: 8 cm x 5,7 cmPaprastai ir praktiškai organizuokite tvarką savo namuose, biure, klasėje, naudodami kreida užrašomus lipdukus.Užrašus galite keisti, lipdukus – lengvai n..
5,90€
Manufacturer: Kinija Model: 147
Kreida rašoma žalia lipni lentaUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoro elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų! Puiki priemonė lavinti mažylio motoriką. Nupieškite ant kreida ..
14,90€
Manufacturer: Kinija Model: 268
Kreida rašomas žalias lipdukasUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoro elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų! Puiki priemonė lavinti mažylio  motoriką. Nupieškite ant kr..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 286
Kreidinis markeris / žymeklis -  6 mm storio1 vnt. - 2,90 EURSpecialus kreidinis markeris -  skirtas piešti ar rašyti ant kreidinės lentos, langų, daugumos lygių, neporėtų paviršių, kreida rašomų lipdukų, puodelių.Galite rinktis iš šių spalvų: geltona, žalia, raudona, mėlyna, b..
3,90€
Manufacturer: Kinija Model: 299
Kreidinis markeris / žymeklis -  pakuotė 8 vnt. (6 mm storio)Rinkinyje yra šios spalvos: geltona, raudona, mėlyna, rožinė, oranžinė ir violetinė, balta, žalia.Specialūs kreidiniai markeriai -  skirtas piešti ar rašyti ant kreidinės lentos, langų, daugumos lygių, neporėtų paviršių, kreida r..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 418
Įvairių formų  lipdukai rašymui kreidaSienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Įvairių formų lipdukai rašymui kreida ar specialiu markeriu tai priemonė kur galite palikti  žinutę ar priminimą, mažieji gali piešti ar net ruošti pamokas.Pirmas pateiktas matmuo yra kreidinės plėvelės ..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 907
Markeriu rašoma lipni lenta / lipdukasUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionali interjero detalė, bet ir vaikų džiaugsmas. Vaikams patinka piešti ant sienų, žaisti mokyklas. Rašoma markeriu užrašų lenta tinka tiek svetainei, tiek ..
39,00€
SKAITYMO KLUBAS įtraukusis žymėjimo lipdukas SKAITYMO KLUBAS įtraukusis žymėjimo lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1171
Įtraukusis žymėjimo lipdukas „SKAITYMO KLUBAS“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Lipduko išmatavimai: 140 cm x 60 cmMedžiagiškumas: lipdukas padengtas markeriu rašomu laminatu.„SKAITYMO KLUBAS“ - tai knygų mylėtojo draugas, kuris praturtins kiekvieno vaiko skaitymo patirtį.  Šis unikalu..
49,90€
KLASIOKŲ GIMTADIENIAI gimtadienių žymėjimo lipdukas KLASIOKŲ GIMTADIENIAI gimtadienių žymėjimo lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1173
Gimtadienių žymėjimo lipdukas „Klasiokų gimtadieniai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Lipduko išmatavimai: 140 cm x 60 cmMedžiagiškumas: visas lipdukas padengtas markeriu rašomu laminatu.„Klasiokų gimtadieniai“ - tai unikalus lipdukas, kuris skatina atsiminti klasiokų gimtadienius, puoselė..
49,90€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)