Lipdukai.eu
Your Cart

Krepšiai / kuprinės

Personalizuotos kuprinės ir krepšiai su vaikų vardais mokyklai ar darželiui

Sportinė kuprinė, personalizuota jūsų vaiko vardu, idealiai tinkanti laikyti sportinę aprangą ir būtiniausius mokyklinių išvykų ar stovyklinių nuotykių reikmenis. Kuprinės su vaiko vardu leidžia engviau atrasti ir nepamesti savo daiktų tarp kitų vaikų daiktų. Vaikai yra linkę labiau rūpintis daiktais, su kuriais jaučia asmeninį ryšį, todėl sportinė kuprinė su vaiko vardu didina nuosavybės ir atsakomybės jausmą. 

Lipdukai.eu kuprinės yra praktiškos tuo, kad ant jų esantiems vaiko vardams, leidžia mokytojams, treneriams ar bendraamžiams geriau įsiminti vieniems kitų vardus, todėl tai praktiška dovana visai klasei, darželio grupei ar Jūsų vaikui rugsėjo 1-osios, Kalėdų ar išleistuvių proga.

Ir nenuvertinkite motyvuojančios citatos galios! Kuprinė su citata nuolat primena, formuoja charakterį ir ugdo asmenybę.

Lipdukai.eu sportinės kuprinės su logotipais yra puiki reklaminė dovana ir įvaizdžio formavimo priemonė, didinanti prekės ženklo žinomumą, matomumą ir paliekanti ilgalaikį poveikį. Kuprinės su mokyklos logotipu suteikimas skatina priklausomybės ir pasididžiavimo savo mokymo įstaiga jausmą. Tai padeda sukurti vientisą identitetą ir stiprina mokinių ryšį su mokyklos bendruomene.

Pigios kuprinės su mokyklos logotipu - gera dovana mokiniams įteikti už pasiekimus.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 879
SPORTINĖ KUPRINĖ SU VARDUPagaminama per 2 - 4 d. d.Sportinė kuprinė su vaiko vardu sportiniai aprangai susidėti.  Įvairių spalvų kuprinės - puiki dovana vaikams išleistuvių,  rugsėjo -1-osios progomis.Priekyje kampai sustiprinti - reguliuojami raišteliai sus spaustukais.Dėl individ..
6,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 881
PESONALIZUOTA KUPRINĖ SU VARDUPagaminama per 2 - 5 d. d.Kuprinė su vaiko vardu puikia tiks kelionėms su klase ar darželio grupe, bei vykstant į stovyklą. Vardas ant kuprinės užtkrins saugumą ir nepasimetimą!Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu [email protected]. Užsakant ..
9,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 894
Natūralios medvilnės kuprinė su vardu/logotipuPagaminama per 2 - 5 d. d.Natūralios medvilnės kuprinė su vardu ar logotipu mokyklinei aprangai ar kitiems daiktams susidėti.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu [email protected]. Užsakant  klasei ar grupei taikomos specialios ka..
6,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1146
Natūralios medvilnės kuprinė su Mažojo princo citataPagaminama per 2 - 5 d. d.Natūralios medvilnės sportinis krepšys su Mažojo princo citata mokyklinei aprangai ar kitiems daiktams susidėti, tai puiki dovana Rugsėjo 1-osios proga. Originalus   natūralios medvilėns krepšys ant kurio gal..
9,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1149
Natūralios medvilnės kuprinė su Mikės Pūkuotuko citataPagaminama per 2 - 5 d. d.Natūralios medvilnės sportinis krepšys su Mikės Pūkuotuko citata mokyklinei aprangai ar kitiems daiktams susidėti, tai puiki dovana Rugsėjo 1-osios proga. Originalus   natūralios medvilėns krepšys ant kurio..
9,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1159
Kurpinė su logotipu įvairių spalvųPagaminama per 2 - 7 d. d.Sportinės kuprinės su logotipu - puiki reklaminė dovana, įvaizdžio formavimo priemonė. Reklaminės dovanos yra efektyvus būdas padidinti prekės ženklo žinomumą ir reklamuoti įmonės produktus ar paslaugas. Didelis spalvų pasirinkimas (neradus..
6,90€
TVARŪS IR LINKSMI spalvinimo maišelių rinkinys TVARŪS IR LINKSMI spalvinimo maišelių rinkinys
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1223
„Tvarūs ir linksmi“ spalvinimo maišelių rinkinysĮ rinkinį įeina:   • Medžiaginė kuprinė (37 cm X 43 cm; 10 L)   • Medžiaginis maišelis daiktams (13 cm X 18 cm)   • Mažas medžiaginis maišelis daiktams (10 cm X 12 cm)Medžiagiškumas:   • Kuprinės - 100% natūrali..
13,90€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)