Lipdukai.eu
Your Cart

Interjero lipdukai

Individualūs sienų lipdukai, interjero lipdukai pritaikyti mokyklai ar darželiui.

Lipdukai.eu interjero lipdukai - tai ne tik sienų dekoracijos ar interjero dekoracijos, bet ir galingas įrankis, įkvepiantis ir skatinantis indentiteto, priklausymo jausmą, bet ir mokytis kūrybiškiau.

Kiekvienas sienų lipdukas, kaip Lietuvos žemėlapis, Lietuvos heraldika, Tautiška giesmė ar mokyklos himnas yra edukaciniai sienų lipdukai, sukurti taip, kad sužavėtų jauną protą ir sužadintų norą mokytis vizualiai.

Motyvaciniai sienų lipdukai, su motyvuojančia ar poetine fraze, skatina mokymosi pastangas ir palaiko vaikus emociškai. 

Muzikos klasė, papuošta natos sienų lipduku, kviečia mokinius tyrinėti muzikos pasaulį, o sienos lipdukai su visatos planetomis žadina smalsumą apie kosmosą. 

Lipdukai.eu asortimentas neapsiriboja tik tradiciniais mokomaisiais elementais - siūlome ūgio matavimo sienų lipduką, skirtą mokinių ar darželinukų ūgiui stebėti, siūlome ir tokius lipdukus, kaip mandagumo žodžių sienų lipdukas, skatinantis mandagesnį elgesį su aplinkiniais. 

Išsiskiriame tuo, kad esame pasiryžę sukurti sienų lipdukus pagal jūsų pageidavimus, nes suprantame, kad kiekviena mokykla ar darželis turi savo unikalią viziją, misiją, vertybes. Siūlome individualų, personalizuotą dizainą, pritaikytą mokyklos konkretiems poreikiams. Įgyvendinsime mokyklos ar darželio idėjas ir paversime mokymosi erdves gyvybingais mokymosi ir įkvėpimo centrais. Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 419
Sienų lipdukas - „Tautiška giesmė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.dPasitinkant valstybės atkūrimo šimtmetį, puiki proga papuošti  mokyklos, darželio, biuro sienas, lipduku su Lietuvos valstybės himnu – Vinco Kudirkos  „Tautiška giesmė“.PrivalumaiGreitai ir pigiai a..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 426
Lipdukas ant sienos - „Lietuvos žemėlapis“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Artėjant Lietuvos gimtadieniui papuoškite savo namų arba mokyklos sienas Lietuvos žemėlapiu, kuris leis niekada nepamiršti, kokioje puikioje šalyje gyvenate! Tai ne tik interjero puošmena, tačiau ir puiki mok..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 427
Lipdukai - „Vytis“Lipdukai pagaminami per 2 - 3 d.d.Vytis - vienas seniausių simbolių Europoje, kuris reprezentuoja pergalę, ryžtą ir tikslo siekimą! Nesvarbu, ar esate didelis krepšinio fanas, ar savo šalies šaknis aukštinantis patriotas, gal Eurovizijos mėgėjas arba net senąsias Lietuvos t..
3,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 450
Interjero dekoracija / lipdukas - „Aitvaras“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Dydžiai:150 cm x 45 cm, nuotraukų rėmeliai - lipdukai 9 cm x 13 cm 250 cm x 75 cm, nuotraukų rėmeliai - lipdukai 14 cm x 18,5 cm 350 cm x 138 cm, nuotraukų rėmeliai - lipdukai 19 cm x 25 cmVaik..
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 451
Sienų dekoracija / lipdukas - „Aitvaras su rėmeliais“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipduko išmatavimai:150 cm x 71 cm, nuotraukų rėmeliai - lipdukai 10 cm x 14 cm 200 cm x 95 cm, nuotraukų rėmeliai - lidpukai 14 cm x 19 cm 250 cm x 119 cm, nuotraukų rėmeliai - lipdukai 18 ..
39,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 736
Vinilo lipdukas  - „Natos ir penklinė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.NATOS IR PENKLINĖ - nuostabus sienų lipdukas visiems muzikos mylėtojams. Puikiai tiks pagyvinti tiek namų, tiek ugdymo įsitagų sienas.Nurodyti išmatavimai yra lipduko suklijuoto ant lapo dydis.Prieš klijuojant ..
29,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 761
Vinilinis sienų lipdukas „Pienė su žodžiais“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis nurodytas matmuo yra ilgiausios pienės aukštis, kitas matmuo nurodo preliminarų plotį.Interjero lipdukas „Pienė su žodžiais“ – atnaujins norimas erdves, suteiks jaukumo ir harmonijos jausmą.Kurkite o..
65,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 885
Mandagumo žodžiaiSienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipdukai ant sienos  „Mandagumo žodžiai“ yra puiki, motyvuojanti puošmena. Tai stebuklingi žodžiai, kurie moko vaikus būti mandagiais.PrivalumaiGreitai ir pigiai atnaujintas interjeras. Matomoje vietoje užrašyti žodžiai pake..
29,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 887
Edukaciniai sienų lipdukai „Saulės sistemos planetos“Sienų lipdukai pagaminami per 2–4 d. d. Ieškote būdų kaip pagyvinti vaiko kambario interjerą? O galbūt norite užauginti mažąjį astronomą? Šie originalūs ir stilingi, o tuo pačiu ir edukaciniai lipdukai įneš į Jūsų namus išskirtinumo ir žaismi..
35,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 941
Įnterjero lipdukai maitinimo įstaigoms - „Skanaus“Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d.dInterjero lipdukas maitinimo įstaigoms - valgykloms, restoramas, kartais, nedidelis akcentas interjere sukteikia jaukumo ir žavesio.PrivalumaiGreitai ir pigiai atnaujintas interjeras.Dėm..
35,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1095
Motyvaciniai sienų lipdukai „Sėkmės laipteliai“Sienų lipdukai pagaminami per 2 – 5 d. d. „Sėkmės laipteliai“ – motyvuojantis sienų lipdukas, kuris skatina ne dvejoti, o veikti. Tai puiki priemonė ugdymo įstaigoms, skatinanti vaikų pasitikėjimą savimi. Užklijuotas lipdukas matomoje vietoje primins, k..
85,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1156
Ūgio matuoklė - lipdukas „Krepšininkas“Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d. d.Krepšininko ūgio matuoklė  yra populiarus pasirinkimas tėvams ir treneriams, kurie nori įkvėpti vaikus išlikti aktyviems ir sveikiems.  Jaunieji krepšininkai ypatingai dažnai  nori stebėti savo aug..
99,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)