Lipdukai.eu
Your Cart

Taisyklės

Motyvuojantys sienų lipdukai mokykloms, ugdymo įstaigoms

Atnaujinkite mokyklos sienas prasmingai. Sienų lipdukai su prasmingais žodžiais, tarsi užrašyti ant sienos, primins ne tik mokiniams, bet ir svečiams, kad šioje mokykloje mokytis gera. Matomoje vietoje, žaismingai užrašytas mokinio taisykles vaikai lengviau įsidėmės.

Lipdukai su klasės, gimnazijos, progimnazijos, mokyklos ar darželio grupės taisyklėmis ar bendrais vaikų susitarimais yra puikus būdas pabrėžti bendravimo normas ir skatinti gerą elgesį mokyklos ar darželio aplinkoje.

Taisyklių lipdukai gali apimti bendrus susitarimus dėl mandagumo, pagarbos, bendradarbiavimo ir saugumo mokyklos ar darželio teritorijoje. Lipdukai ant sienos gali būti suformuluoti paprastais ir aiškiais žodžiais, kad būtų lengviau suprasti visoms amžiaus grupėms.

Šie lipdukai gali taip pat apimti konkrečius taisyklių punktus, pvz., tvarkaraštį, taisykles dėl mokyklos aprangos, mokymosi vietų tvarką ir pan. Taip pat galima įtraukti saugos taisykles, primenančias mokiniams apie saugų elgesį mokyklos ar darželio teritorijoje.

Be to, lipdukai gali būti puikus būdas įtraukti vaikus į taisyklių kūrimo procesą. Mokiniai gali būti raginami siūlyti idėjas arba bendradarbiauti kuriant bendrus susitarimus, kuriuos vėliau galima perteikti lipdukų formoje.

Šie taisyklių lipdukai ne tik pabrėžia gerus elgesio standartus, bet ir skatina atsakingumą ir bendruomenės jausmą mokykloje ar darželyje. Jų buvimas tampa nuolatiniu priminimu apie bendras normas ir padeda sukurti saugią, pagarbią ir draugišką mokymosi aplinką.


Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 277
Lipdukas su žodžiais ant sienos - „Šioje klasėje…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dSienos lipdukas “Šioje klasėje…”  yra puiki, motyvuojanti puošmena klasėje. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo, teigiamų emocijų klasės mokiniams ir svečiams.Ant sienos parašyti žodž..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 325
Lipdukas su žodžiais ant sienos - „Šioje mokykloje…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dLipdukas ant sienos “Šioje mokykloje…”  yra puiki, motyvuojanti puošmena. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo, teigiamų emocijų mokyklos mokiniams ir svečiams.Ant sienos parašyti žo..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 357
Motyvuojančios mokinio taisyklės - „Mokyklos taisyklės“.Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipdukas ant sienos „Mokyklos taisyklės“ yra puiki, motyvuojanti puošmena. Žaismingai pateiktos mokinio taisyklės vaikams ant sienos, primins mokinimas paprastus ir tuo pačiu svarbiausius dalykus.&nb..
37,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 404
Lipdukas ant sienos „Klasės taisyklės ANGLŲ KALBA“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipdukas anglų kalba ant sienos su klasės taisyklėmis - puiki, motyvuojanti puošmena. Žaismingai pateiktos mokinio taisyklės vaikams primins paprastus ir tuo pačiu svarbiausius dalykus kurie taps lengv..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 416
Lipdukas su žodžiais ant sienos - „Mūsų darželyje…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipdukas ant sienos „Mūsų darželyje…“ yra puiki, motyvuojanti puošmena. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo, teigiamų emocijų darželio vaikams ir svečiams.Ant sienos parašyti žodžiai, primins mokin..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 436
Sienų lipdukas - „Vaikų žemė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.dNuostabi ištrauka iš J.Marcinkevičiaus eilėraščio „Vaikų žemė“  gali prasmingai papuošti darželio, mokyklos, vaikų žaidimo kambario, ar Jūsų vaiko kambario erdvę.Ši žemė priklauso vaikams, tegul jie mato šiuos žodž..
37,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 441
Sienų lipdukas - „Vaikų žemė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.dNuostabus  J.Marcinkevičiaus eilėrašis „Vaikų žemė“  gali prasmingai papuošti darželio, mokyklos, vaikų žaidimo kambario, ar Jūsų vaiko kambario erdvę.Ši žemė priklauso vaikams, tegul jie mato šiuos žodžius ki..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 592
Lipdukas ant sienos - „Mūsų gimnazijoje“.Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.„Mūsų gimnazijoje“  -  puiki, motyvuojanti puošmena. Lipdukas ant sienos, primins mokinimas paprastus ir tuo pačiu svarbiausius dalykus.Privalumai:Greitai ir pigiai atnaujintas interje..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 610
Lipdukas mokyklai rusų kalba „Šioje progimnazijoje…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dLipdukas ant sienos “Šioje progimnazijoje…”  - vaikus ir darbuotojus motyvuojanti dekoracija mokyklos arba klasės sienoms. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo, teigiamų emocij..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 761
Vinilinis sienų lipdukas „Pienė su žodžiais“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis nurodytas matmuo yra ilgiausios pienės aukštis, kitas matmuo nurodo preliminarų plotį.Interjero lipdukas „Pienė su žodžiais“ – atnaujins norimas erdves, suteiks jaukumo ir harmonijos jausmą.Kurkite o..
65,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 813
WC ženklai. Vaikiški lipdukai.Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d. Lipdukai padengti spcialia permatoma danga, kad vaikai nenukrapštytų. Puikiai tiks WC ar vaikų persirengimo kambariui pažymėti.Išmatavimai:Mergaitės - 20 cm X 12,7 cmBerniukui - 20 cm X 15,4 cmDėmesio!Nepatariam..
15,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 814
Lipdukas su žodžiais ant sienos - „Mūsų mokykloje…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipdukas ant sienos  „Mūsų mokykloje…“ yra puiki, motyvuojanti puošmena. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo, teigiamų emocijų mokyklos vaikams ir svečiams.Ant sienos parašyti žodžiai, primins..
39,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 18 (viso puslapių - 2)