Didelis medis su beždžionėlėm  Sienų lipdukas  220 cm X 140 cm
Padidinti
Didelis medis su beždžionėlėm  Sienų lipdukas <br> 220 cm X 140 cm
Didelis medis su beždžionėlėm  Sienų lipdukas <br> 220 cm X 140 cm
Didelis medis su beždžionėlėm  Sienų lipdukas <br> 220 cm X 140 cm
Didelis medis su beždžionėlėm  Sienų lipdukas <br> 220 cm X 140 cm
Didelis medis su beždžionėlėm  Sienų lipdukas <br> 220 cm X 140 cm
23.90 €
Didelis medis su beždžionėlėm Sienų lipdukas
220 cm X 140 cm

Sienų lipdukas „Didelis medis su beždžionėlėmis“

Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 60 cm X 90 cm

Suklijuoti ant sienos užima apie 220 cm X 140 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)

Norite atnaujinti vaiko kambarį? Be didelių pastangų ir investicijų padaryti jį žaismingesnį ir linksmesnį? Puiki išeitis – sienų lipdukai Jūsų vaiko kambariui. Paprastas naudojimas leidžia sieną ar baldą paversti mielu meno kūriniu.

Vaikai greitai auga, domisi įvairiais dalykais, todėl tie patys paveikslėliai gali atsibosti. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais. O senuosius galėsite padovanoti kitam mažyliui.

Spalvingas lipdukas su beždžionėlėmis, žirafa, drambliuku, zebriuku bei liūtuku puikiai tiks naujai draugystei tiek berniukui, tiek mergaitei. Suteikite vaikui galimybę pačiam nuspręsti, kaip turėtų atrodyti jo kambarys! Jeigu mažasis nori augintinių, tačiau bijote, kad Jums teks jais rūpintis - padovanokite jam beždžionėlę, drambliuką, žirafiuką ir kitus draugus! Nuostabus sienų lipdukas gali tapti vaiko draugu. Tegul kiekvienas gyvūnėlis turi vardą ir su vaiku smagiai leidžia laiką!

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių  dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2020