GĖLYTĖSDekoratyvinė lipni juosta
Padidinti
GĖLYTĖS<br>Dekoratyvinė lipni juosta
29.90 € 15.00 €
GĖLYTĖS
Dekoratyvinė lipni juosta

Dekoratyvinė lipni juosta „Gėlytės“

Juostos išmatavimai: 9 cm x 410 cm.

Pagaminta Prancūzijoje.

Dekoratyvinė juosta mergaitės kambariui „Gėlytės“ - jauki pastelinių spalvų dekoracija, kurią lengvai užklijuosite ant sienų/baldų/durų. Pastelinės spalvos labai tiks kuriant jaukią atmosferą vaikų kambaryje. 
 
Šviesių spalvų gėlyčių raštai papuoš, atnaujins Jūsų vaiko kambario sienas.
 
Subtilių spalvų interjero aksesuaras - lipdukas tinkamas ne tik namams, bet ir mokyklos, darželio patalpoms dekoruoti. Suteikite niūrioms sienoms naujų, šviesių spalvų!
 
Privalumai
 
Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
Sienų lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.
 
Dėmesio!
 
Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.
Lipduko klijavimo video instrukcija

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2021