Mergaitė  fėjaSienų dekoracija  140 cm  X110 cm
Padidinti
Mergaitė  fėja<br>Sienų dekoracija <br> 140 cm  X110 cm
Mergaitė  fėja<br>Sienų dekoracija <br> 140 cm  X110 cm
18.90 €
Mergaitė fėja
Sienų dekoracija
140 cm X110 cm

Sienų dekoracija „Mergaitė fėja“

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 50 cm X 70 cm

Suklijuoti ant sienos užima apie 140 cm X 110cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)

Norite be didelių pastangų ir investicijų atnaujinti  mažos mergaitės ar jaunos panelės kambarį? Suteikti jam žavesio ir jaukumo? Sienų dekoracijų pagalba, vos per kelias minutes, pakeiskite mergaitės kambarį.

Kiekviena mergaitė yra šios žemės gėlelė, tegul ji tai prisimena kiekvieną dieną. Tai prisiminti ir pajausti padės nuostabi kambario dekoracija / lipdukas – Mergaitė su gėlėmis ir drugeliais. Tegul ji iš savo rankų dovanoja grožį, švelnumą ir gerą nuotaiką. Jei manote, kad norėtumėt daugiau drugelių, prie šio lipduko galite įsigyti  didesnius ir mažesnius drugelius.

Privalumai

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Sienų lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite sienų lipduką ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.

 2. Patariama, prieš klijuojant, lipduką išvynioti iš rulonėlio ir palaikyti ištiestą bent  12 val., kad išsilygintų.

3. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

4. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2021