APSKRITIMAI Interjero dekoras
Padidinti
APSKRITIMAI <br>Interjero dekoras
APSKRITIMAI <br>Interjero dekoras
APSKRITIMAI <br>Interjero dekoras
14.90 €
APSKRITIMAI
Interjero dekoras
* Dydžiai:
Pasirinkite spalvą:

Interjero detalė – sienų lipdukai „ Apskritimai

  1. Kiekvienas apskritimas sudarytas iš keturių mažesnių apskritimų.
  2. Didžiausio apskritimo skersmuo 28 cm, mažiausias 4cm.
  3. Komentaruose parašykite kokių spalvų apskritimų pageidaujate, jei nerandate tinkamos spalvos, parašykite, rasime tinkamą sprendimą.

Tobula forma - apskritimas, kuris simbolizuoja amžiną gyvenimą, kismą, judėjimą bei harmoniją. Ir jis gali puošti ir Jūsų namų sienas! Lipdukai apskritimai puikiai tiks bet kokiuose kambariuose: nuo vaiko kambario iki valgomojo!
Sienų lipdukai "Apskritimai" puikiai tiks svetainei, prieškambariui, vaiko kambariui, biurui ar ugdymo įstaigai. Išlaisvinkite savo fantaziją ir kurkite kambario interjerą patys! Derinkite dydžius bei spalvas - susikurkite originalią ir nepakartojamą kambario sienos dekoraciją.

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lengvai pašalinamas.
  • Galite išsirinkti norimą spalvą ir dydį.  Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, rašykite mums info@lipdukai.eu ir pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pageidavimus.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.
  • Klijuojant lipduką privaloma: gera nuotaika, kantrybė bei kruopštumas.
  • Lipdukas pagamintas iš aukščiausios kokybės matinio vinilo, ypač plonas, suteikia tapymo ant sienos efektą, be kraštelių.
Video kaip klijuoti interjero lipdukus

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Patariama, prieš klijuojant, lipduką išvynioti iš rulonėlio ir palaikyti ištiestą bent  24 val.

3. Lipduką sudaro: ant pagrindo priklijuotas lipdukas ir perkėlimo plėvelė. Ši plėvelė palengvina lipduko klijavimo procesą, todėl nesunkiai tai padarysite patys sekdami pridėtą lipduko klijavimo instrukciją.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių  dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2021