ŽVAIGŽDUTĖSDekoraciniai lipdukai
Padidinti
ŽVAIGŽDUTĖS<br>Dekoraciniai lipdukai
15.90 €
ŽVAIGŽDUTĖS
Dekoraciniai lipdukai
* Dydžiai:
Pasirinkite spalvą:

Dekoraciniai lipdukai „Žvaigždutės“

Lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.d

Spalvų pasirinkimuose geltona spalva  - auksas, šviesiai pilka - sidabras.

Dydžiai:

 3 cm - 150 vnt.

 5 cm - 70 vnt

 8 cm  - 45vnt.

Vos per kelias minutes Jūs galite namų erdves, vaikų darželio ar žaidimų kambarį atnaujinti neatpažįstamai. Dekoraciniai lipdukai - žvaigždutės, interjere, suteiks lengvumo bei žaismingumo jausmą, išlaisvinkite fantaziją! Sienų lipdukai puikiai tinka ne tik vaikų kambariui, tačiau ir svetainėje, valgomojo patalpoje, rūbinėje. Kai norisi senoms sienoms suteikti daugiau žaismingumo ir greitai bei paprastai jas dekoruoti - sienų lipdukai žvaigždutės internetu bus puikus pasirinkimas.

Žaismingi lipdukai - žvaigždutės padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Prieš įsigijant lipdukus pagalvokite kokios kompozicijos norėsite. Pamėginkite kompoziciją nupiešti  tiesiog ant popieriaus lapo ar kompiuteryje. Padėliokite kelias kompozicijų variacijas ir sukurkite savo sienos raštą. Įvairių spalvų lipdukai ant sienos kambariui suteiks žaismingumo, vienos spalvos - juodi ar aukso spalvos lipdukai žvaigždutės, suteiks stilingą ir dabar madingą akcentą. Lipdukus galite klijuoti ne tik ant sienos bet ir baldų.

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lipdukai lengvai pašalinami.
  • Galite išsirinkti norimą spalvą ir dydį.  Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, rašykite mums info@lipdukai.eu ir pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pageidavimus.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

 

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2021