Tamsoje šviečiantis miestas Sienų dekoracija200 cm X 70 cm
Padidinti
 Tamsoje šviečiantis miestas <br>Sienų dekoracija<br>200 cm X 70 cm
 Tamsoje šviečiantis miestas <br>Sienų dekoracija<br>200 cm X 70 cm
 Tamsoje šviečiantis miestas <br>Sienų dekoracija<br>200 cm X 70 cm
 Tamsoje šviečiantis miestas <br>Sienų dekoracija<br>200 cm X 70 cm
19.98 €
Tamsoje šviečiantis miestas
Sienų dekoracija
200 cm X 70 cm

Tamsoje šviečianti / fosforinė sienų dekoracija „Miestas“

Norite nudžiuginti savo paauglį ir padovanoti jam nuosavą miestą? Tamsoje šviečianti fosforinė sienų dekoracija - nuostabi dovana, kuri leis greitai ir paprastai atnaujinti kambario sienas. Dažnai sakoma, kad genialumas slypi paprastume. Nereikia pirkti brangių ir išskirtinių baldų, interjero detalių, kurios padeda sukurti nuostabų kambarį. Paprasčiausias sienų lipdukas turi galią net ir pabodusioms sienoms suteikti naujos gyvybės.

Dekoracinis tamsoje šviečiantis sienų lipdukas Miestas“ gali tapti pagrindiniu ir ryškiausiu Jūsų kambario akcentu ne tik dieną, bet naktį. Taip pat suteikti ramumo bei jaukumo paauglio kambariui. Naktį žvaigždės švies visai šalia. Be to, lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus.

 

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cm

Suklijuoti ant sienos užima apie 200 cm X 70 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2020