Gėlytės Tamsoje šviečiantys lipdukai 25 cm X 24 cm
Padidinti
Gėlytės<br> Tamsoje šviečiantys lipdukai<br> 25 cm X 24 cm
Gėlytės<br> Tamsoje šviečiantys lipdukai<br> 25 cm X 24 cm
Gėlytės<br> Tamsoje šviečiantys lipdukai<br> 25 cm X 24 cm
4.50 €
Gėlytės
Tamsoje šviečiantys lipdukai
25 cm X 24 cm

Tamsoje šviečiantys lipdukai - „Gėlytės“

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 24 cm X  25 cm.

Genialumas slypi paprastume. Norite atnaujinti mažylio kambarį, paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, dėmes? Ieškote mažos dovanos mergaitei? Tamsoje šviečiantys lipdukai pradžiugins kiekvieną mergaitę, taip pat leis  jaustis saugiau, jei bijo tamsos. Dienos metu tai bus jaukumo suteikiantis, švelnių spalvų akcentas. Iš nuostabių ir spalvingų gėlyčių galite sukurt norimą formą: širdelę, rutuliukus, linijas... Priklausomai nuo sienos, ant kurios bus klijuojami drugeliai, sukurkite nuostabią kompoziciją!

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lipdukai lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite sienų lipduką ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2020