LINKSMASIS MIESTAS  Vaikiški lipdukai ant sienos
Padidinti
LINKSMASIS MIESTAS <br> Vaikiški lipdukai ant sienos
16.90 €
LINKSMASIS MIESTAS
Vaikiški lipdukai ant sienos

Sienų lipdukai "Linksmasis miestas"

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm x 90 cm

Suklijuoti ant sienos užima apie 165 cm X 65 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio bei aukščio)

Ar Jūsų vaikas nori būti asmeninio miesto šerifas? Jeigu taip - sienų lipdukas "Linksmasis miestas" turėtų būti tiek Jūsų, tiek Jūsų vaiko pasirinkimas! Lipdukas miestas skatina kūrybiškumą ir lavina žingeidumą. Jūsų vaikas gali nuspręsti, kas gyvens jo mieste! Ar tai bus mokyklinukų miestas? O gal jame gyvens smalsios katės, kurios laisvalaikiu žaidžia su siūlu kamuoliuku? O ant stogo ar gyvena Karlsonas?.. Viskas bus taip, kaip Jūsų vaikas nori. Sienų lipdukas - ne tik puošmena, tačiau ir asmeninė pasakų šalis!

Vaikai greitai auga, domisi įvairiais dalykais, todėl tie patys paveikslėliai gali atsibosti. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2018