Kategorijos
VAIKAS SUPASI  Interjero lipdukas
Padidinti
VAIKAS SUPASI <br> Interjero lipdukas
59.90 €
VAIKAS SUPASI
Interjero lipdukas
* Dydžiai:

Pasirinkite spalvą:

Interjero lipdukas - „Vaikas supasi“

Sienų lipdukas pagaminamas per 3 - 5 d.d

Medis bus gaminamas kaip matote pirmoje nuotraukoje. Komentaruose nurodykite jei pageidaujate:

1. Kitos lapelių spalvos (parašykite kokios).

2. Medžio kryptį, jei reikia priešingos, nei nuotraukoje.

Medis simbolizuoja viską, kas susiję su augimu, gyvybingumu. Tai-  ilgaamžiškumo ir pastovumo simbolis, kurio paunksmėje žmonės  susirenka, tai - gyvybės šaltinis žemėje, kuris suteikia prieglobstį ir pavėsį, stebina savo grožiu...

Sienos lipdukas „Šeimos medis“ atnaujins Jūsų namus, skleisdamas  savo stiprybę, prie lipduko priderinti  šilti ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo ir šilumos Jūsų namams ir širdims.

Privalumai

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Galite išsirinkti lipduko spalvą ir dydį, jei neradote tinkamų išmatavimų ar spalvos, parašykite mums, pagaminsime lipduką pagal Jūsų poreikius.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.
  • Klijuojant lipduką privaloma: gera nuotaika, kantrybė bei kruopštumas.
  • Pirmas pateiktas skaičius yra medžio plotis.

.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Video kaip klijuoti interjero lipdukus. Lipduką galite klijuoti visą arba susikarpyti ir kurti savo individualų išdėstymą.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Patariama, prieš klijuojant, lipduką išvynioti iš rulonėlio ir palaikyti ištiestą bent  24 val.

3. Lipduką sudaro: ant pagrindo priklijuotas lipdukas ir perkėlimo plėvelė. Ši plėvelė palengvina lipduko klijavimo procesą, todėl nesunkiai tai padarysite patys sekdami pridėtą lipduko klijavimo instrukciją.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių  dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2020