Lipdukai.eu
Your Cart

Privatumo politika

Suprantame asmens duomenų apsaugos svarbą, todėl gerbiame ir saugome Jūsų privatumą. Šioje privatumo politikoje galite susipažinti su savo teisėmis bei informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą ir naudojimosi svetaine sąlygas.

Naudodamiesi interneto svetainewww.lipdukai.eu Jūs suteikiate teisę MB „1000 idėjų“ tvarkyti asmens duomenis privatumo politikoje numatytomis sąlygomis.

KAS YRA JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYTOJAS

Jūsų asmens duomenų, tvarkomų administruojant šią svetainę, valdytojas MB „1000 idėjų“. Klausimais, susijusiais su Jūsų asmens duomenų tvarkymu siūlome kreiptis el. paštu [email protected]

KOKIUS JŪSŲ ASMENS DUOMENIS IR KOKIAIS TIKSLAIS TVARKOME

•    Kontaktinius duomenis, tikslu susisiekti dėl Jūsų pateiktų užklausų. Asmens duomenų kategorijos: vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas.

•    Techninius naršymo duomenis (IP adresas, geografinė lokacija, naršyklės tipas, lankymosi trukmę, peržiūrėtų puslapių skaičių).

•    Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius.

•    Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

•    Trečiosioms šalims pateikiame, tik Jūsų suteiktą informaciją būtiną užsakymų įvykdymui: pristatymo, apmokėjimo informaciją, kontaktinius duomenis.

•    Slapukus.Naršymo ir patirties interneto svetainėje pagerinimas, svetainės naudotojų elgesio ir srautų interneto svetainėje analizė.

•    Naudojame Google Analytics šios interneto svetainės analizei. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html .

Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių.


ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO IR SAUGOJIMO TERMINAI

Naršymo ir patirties interneto svetainėje pagerinimas, svetainės naudotojų elgesio ir srautų interneto svetainėje analizė, statistikos ir rinkos tyrimų atlikimas ne daugiau nei 3 metai.

Jūsų asmens duomenys gali būti teikiami:

Teisėsaugos institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka;


KAS YRA SLAPUKAI IR KAM JIE NAUDOJAMI?

Slapukai – tai maži tekstinių duomenų failai, kurie automatiškai sukuriami Jums naršant mūsų svetainėje ir yra saugomi Jūsų naudojamame įrenginyje (kompiuteryje ar mobiliajame telefone). Slapuke pateikiama anoniminė informacija ir jis siunčiamas iš peržiūrimos svetainės serverio į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną.

Pagal paskirtį slapukai gali būti skirstomi į būtinuosius, funkcinius, statistikos, rinkodaros ir kitus. Mūsų tinklalapyje gali būti įrašomi būtinieji, funkciniai, statistikos ir rinkodaros slapukai. Slapukai įrašomi tik, jeigu Jūs pagrindiniame svetainės puslapyje esančiame pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus tuos slapukus, kuriems sutikimas nėra būtinas (būtinieji ir funkciniai, trečiųjų šalių turinio bendrinimo slapukai, skirti prisijungusiems socialiniuose tinkluose).

Slapukus naudojame siekdami pagerinti naršymo interneto svetainėje patirtį, analizuoti svetainės naudotojų elgesį ir srautus interneto svetainėje. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, galite apsilankyti www.allaboutcookies.org


NUORODOS Į KITAS SVETAINES

www.lipdukai.eu svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas.


KOKIOS YRA DUOMENŲ SUBJEKTŲ TEISĖS IR KAIP GALITE JAS ĮGYVENDINTI?

Jūs turite teisę prašyti susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus.


INFORMACIJOS ESANČIOS SVETAINĖJE NAUDOJIMAS

Be raštiško MB „1000 idėjų“(www.lipdukai.eu) sutikimo, bet kokią informaciją, infografiką, bei nuotraukas naudoti kituose šaltiniuose yra DRAUDŽIAMA.


Dėl bendradarbiavimo susisiekite nurodytai kontaktaiswww.lipdukai.eu arba el. paštu: [email protected]


PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI IR GALIOJIMAS

Pasiliekame teisę keisti Privatumo politiką. Pranešimas apie jos pakeitimus arba papildymus bus skelbiamas svetainėje www.lipdukai.eu Privatumo politikos puslapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta:

2023. 01. 25