Lipdukai.eu
Your Cart

Prekių pristatymas

Prašome atkreipti dėmesį, jei prekės aprašyme parašyta, kad gaminsime pvz.2 - 5 d.d.,  tiek dienų ilgės ir pristatymo terminas. Jei perkate kelias prekes su skirtingais gamybos terminais,  siųsime visas kartu.

  • Pristatymo būdas „Atsiimsiu pats” 

NEMOKAMAS (Kaune)

Informuosime  nurodytų el. paštu, kai užsakymas bus pagamintas ir suruoštas. 

Atsiėmimo ddresas:  Draugystės 13A-217, Kaunas.

                 I-IV   09:00 - 17.00

                    V - 09:00 - 14.30


  • Prekių pristatymas į artimiausią pašto skyrių

Prekių pristatymas Lietuvoje – 3.50 EUR !

Siunta su prekėmis į artimiausią pašto skyrių atkeliaus per 2 - 5 darbo dienas nuo visiško Jūsų užsakymo apmokėjimo ir pagaminimo. Išimtiniai atvejais siuntimas gali užtrukti iki 5 -6  darbo dienų šventiniais laikotarpiais.

Kai siunta bus Jūsų artimiausiame pašto skyriuje, pašto darbuotojas Jūsų adresu paliks apie tai informuojantį pranešimą. Vykdami į pašto skyrių atsiimti siuntos, nepamirškite minėto pranešimo ir asmens tapatybę liudijančio dokumento.

Visi siuntiniai yra registruojami, kiekvienai siuntai suteikiant unikalų jos registracijos kodą, pagal kurį galėsite nustatyti kur yra jūsų siuntinys. Šį kodą mes jums atsiunčiame elektroniniu paštu, kurį nurodėte užsakymo metu. Siuntos būseną galite sekti čia.

Pastaba. Siuntas, kurios yra lengvos, pašto darbuotojai gali, bet neprivalo pristatyti į Jūsų namus asmeniškai. Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje, įskaitant Kuršių Neriją.

  • Prekių pristatymas į LP express paštomatą. 

Paslaugos kaina - 3,5 EUR

  • Prekes per 1-2 d.d. pristatysime į Jūsų pasirinktą terminalą. Apie pristatytą prekę būsite informuoti SMS žinute.Terminalų  vietas ir darbo laikus galite pasitikslinti čia.
  • Prekių pristatymas per kurjerį į namus ar kitu adresu

Paslaugos kaina - 6.00 EUR (išskyrus Kuršių Neriją)

Užsakymas bus pristatytas per 1 - 3 darbo dienas nuo visiško Jūsų užsakymo apmokėjimo. Prekių pristatymo dieną LP EXPRESS kurjeris susisiekia telefonu su užsakymo gavėju pasitikslinti dėl siuntinio įteikimo laiko.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS Į UŽSIENIO ŠALIS

  • Prekių pristatymas į artimiausią pašto skyrių

 Užsakymai į Europos Sąjungos šalis siunčiami paštu, kaip tarptautinė registruotoji pirmenybinė pašto siunta. Pristatymo terminas 5-10 dienų.

Paslaugos kaina

  • Užsakymo siuntimo kaina į Europos Sąjungos šalis - nuo 7.00 EUR  Prieš užsakant, prašome pasiteirauti telefonu ar el. paštu, patikslinsime.