Lipdukai.eu
Your Cart

Spalvinimo marškinėliai

Spalvinimo marškinėliai

Spalvinimo marškinėliai

Spalvinimo marškinėliai - kūrybingiems vaikams ir tėvams! Tai puikus užsiėmimams vaikams ir tėvams, visai šeimai leisti laiką kartu – smagiau.

Ieškote originalios ir praktiškos dovanos vaikui ar šeimos nariui? Tuomet originalus pasirinkimas-spalvinimo marškinėliai. Ši dovana patiks kiekvienam vaikui ir ne tik , nes savo stilingus svajonių marškinėlius galės susikurti pats, naudojant mėgstamiausias spalvas. Tai praktiška ir originali, personalizuota dovanos idėja vaikams ir šeimos nariams visoms šventėms – gimtadienio proga, Vėlykloms, Kalėdoms.

Spalvinimo marškinėliai pagaminti iš 100% minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai. 

Linksmi, šmaikštūs užrašai ir paveikslėliai ant medvilninių marškinėlių gali būti mūsų sukurti arba jūsų sugalvoti, todėl nebijokite eksperimentuoti ir susikurkite savo marškinėlius patys. Parašykite mums ir mes išpildysime jūsų idėją.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 722
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Vienaragis“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Vienaragis“ – praktiška dovana stilingam berniukui ar mergaitei! Vienaragiai gyvena ne tik pasakų šalyse, tačiau gali apsigyventi ir ant Jūsų vaiko marškinių. Tiesa, ši..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 723
Spalvinimo marškinėliai mergaitei „Princesė“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Originalūs spalvinimo marškinėliai „Princesė“ – kiekvienai mergaitei, kuri yra pati gražiausia princesė! Marškinėliai bus dekoruojami pagal kiekvienos mažosios dizainerės poreikius. Procesas ir rezultatas –..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 724
Marškinėlių spalvinimui komplektas mamai ir vaikui „Princesės“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių komplektas mamai ir vaikui – puiki dovana sau kiekvieną dieną. Mama ir dukra – tikros princesės, kurios dėvėdamos tokius pačius marškinėlius ne tik atrodys s..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 725
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Lėktuvėlis“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Vaikiški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais – praktiška dovana stilingam berniukui ar mergaitei!Galbūt Jūsų vaikas nori būti pilotas? Nori būti greitesnis nei Darius ir Girėnas? Tokiu atveju padovano..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 726
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Oro balionas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Originalūs marškinėliai spalvinimui „Oro balionas“ – puiki dovana berniukui ar mergaitei gimtadienio proga! Marškinėliai gali būti dekoruojami pagal kiekvieno vaikučio poreikius ir norus. Kartu su balionu skraid..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 727
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Velykinis kiškutis“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Velykinis kiškutis“ – kiekvienam mažajam dailininkui, kuris nori pats dekoruoti savo marškinėlius. Velykų dienos pramoga vaikučiams, o marškinėliai nešiojimui visus l..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 948
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Nykštukai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kalėdiniai spalvinimo marškinėliai – praktiška dovana vaikams, kurie nori pasipuošti savo marškinėlius patys! Originalūs ir stilingi marškinėliai leis smagiau laukti Kalėdų. Spalvinimo marškinėliai&nb..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1010
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Velykiniai margučiai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Originalūs vaikiški marškinėliai spalvinimui – smagi pramoga namuose, klasėje ar darželyje. Stilingi marškinėliai Velykų proga kiekvienam vaikui, norinčiam dažyti margučius!Tekstilės flomasteriai į&n..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1012
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Nuspalvink Lietuvą“Marškinėliai pagaminami per 2 – 5 d. d.Spalvinimo marškinėliai – praktiška dovana vaikams, kurie nori pasipuošti savo marškinėlius taip, kaip jiems gražu! Originalūs marškinėliai „Nuspalvink Lietuvą“ – kiekvienam žaismingam ir savo ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1020
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Spalvota Lietuva“Marškinėliai pagaminami per 2 – 5 d. d.Vaikiški marškinėliai spalvinimui – puiki ir praktiška dovana kiekvienam vaikui mylinčiam savo šalį! Originalūs spalvinimo marškinėliai jūsų mažiesiems leis išreikšti save ir savo fantazijas piešiant.T..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)