Lipdukai.eu
Your Cart

Edukaciniai grindų lipdukai

Edukaciniai lipdukai ant grindų ugdymo įsitaigoms, namams

Edukaciniai grindų lipdukai, ne tik žaismingi, bet ir naudingi vaikams – tai vizualus ir praktinis mokymosi būdas. Laimingi vaikai- mokosi geriau.

Aktyvumą skatinantys, bet kartu ir edukaciniai lipdukai puikiai tiks pradinių klasių vaikams mokytis ir žaisti mokyklos koridoriuose pertraukų metu, klasėje pamokų metu išbandyti STEAM ugdymo metodikas ir sporto salėje aktyviai ir linksmai judėti. Edukaciniai grindų lipdukai gali būti naudojami ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų - darželių erdvėse ar tiesiog namuose - vaiko kambaryje. Žaismingi lipdukai lavins vaikų vaizduotę, padės išmokti raidžių ir skaičių bei bus puikus būdas prasimankštinti.

Tik pas mus  rasite  judrių,  loginių grindų žaidimų, padengtų aukščiausios kokybės grindų laminatu. Visus juos galima pritaikyti ir kitaip, nei parašyta instrukcijoje – tereikia susigalvoti savas taisykles. Tad įsigijus grindų žaidimą atsiskleisti kūrybiškumui tikrai yra vietos! Įsigykite edukacinius grindų lipdukus - žaidimus internetu už gerą kainą!

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 637
Lipdukai ant grindų žaidimams „Klasės“Lipdukas grindims pagaminamas per 2–5 d. d.Kurkite originalų ir jaukų interjerą patys!Ar atsimenate, kiek daug prisigalvodavome žaidimų vaikystėje? „Klasės“ – vienas iš jų. Tik dabar nebereikia piešti ant plytelių, galima užsiklijuoti šį lipduką namu..
59,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 767
Žaidimas  „Vilkas".  Grindų žaidimas - lipdukas.Lipdukas ant grindų pagaminamas per 2 - 5 d.d.Lipduko dydis: 500 cm X 150 cmŽaidimo instrukcija:Išskaičiuojame vieną vaiką, kuris bus Vilkas. Likusieji sustoja už užrašo „Vilke, vilke“ ir klausia „Vilke, vilke, kuri dabar vala..
175,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 768
Žaidimas „Labirintas“. Lipdukas ant grindų.Lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.d.Lipduko dydis  160cm x 160 cm Žaidimas – pagrindinė priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų veikla, o grindų lipdukas „Labirintas" patinka ir suaugusiems. Mokykloje, pertraukų metu va..
145,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 769
Lipdukas - žaidimas ant grindų „Ančiukai“.Lipdukas grindims pagaminamas per 2 - 5 d.d.Letenėlės skersmuo apie 23 cmPrivalumaiLengvai klijuojamas ir pašalinamas. Lipdukas padengtas aukščiausios kokybės grindų laminatu, kuris apsaugo lipduką nuo nusitrynimo ir nusilupimo. Jei ner..
65,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 770
Žaidimas „Gyvatė“. Lipdukas ant grindų.Lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.d.PrivalumaiLengvai klijuojamas ir pašalinamas. Lipdukas padengtas aukščiausios kokybės grindų laminatu, kuris apsaugo lipduką nuo nusitrynimo ir nusilupimo. Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, rašykite mum..
59,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 771
Lipdukai ant grindų žaidimams „Varliukai“Lipdukai grindims pagaminami per 2–5 d. d.1 lapelio skersmuo 30 cm.Grindų lipdukas „Varliukai“ – originaliai papuoš vaiko kambario, darželio ar mokyklos klasės grindis. Juk vaikai yra labai aktyvūs ir žingeidūs – strikinėja lyg maži varliukai, tad šis..
65,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 772
Lipdukai ant grindų „Saldainiai“Lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Komplektą sudaro 5 vnt. lipdukų.Apskritimo skersmuo – 27cm.Grindų lipdukai – „Saldainiai“ skatins atidumą, kai klasėje ar koridoriuje reikės sekti rodykles! Primenantis saldainius dizainas puikiai tiks darželio papuošimui, ..
59,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 773
Žaidimas „Klasės su raidėm“.  Lipdukas grindims.Lipdukas grindims pagaminamas per 2 - 5 d.d.PrivalumaiLengvai klijuojamas ir pašalinamas. Lipdukas padengtas aukščiausios kokybės grindų laminatu, kuris apsaugo lipduką nuo nusitrynimo ir nusilupimo. Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio..
89,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 774
Mokomasis žaidimas  „Pėdos su skaičiais“.  Grindų žaidimas - lipdukas.Lipdukas ant grindų pagaminamas per 2 - 5 d.d.Pėdutės ilgis 22 cm.PrivalumaiLengvai klijuojamas ir pašalinamas. Lipdukas padengtas aukščiausios kokybės grindų laminatu, kuris apsaugo lipduką nuo nusitr..
59,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 775
Lipdukai ant grindų žaidimams „Abėcėlė ant pėdučių“Lipdukas grindims pagaminamas per 2–5 d. d.Lipduko rinkinį sudaro 32 spalvotos pėdutės su lietuviškomis raidėmis. Pėdutės ilgis – 22 cm. Lipdukai „Abėcėlė ant pėdučių“ puiki priemonė ne tik papuošti namų, mokyklos, bei darželio patalpas..
120,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 776
Žaidimas „Šaškės". Lipdukas ant grindų ar stalo.Lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.d.Lipduko dydis 32 cm x 32 cm.PrivalumaiLengvai klijuojamas ir pašalinamas. Lipdukas padengtas aukščiausios kokybės grindų laminatu.  Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, rašykite mums info@lipd..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 778
Lipdukai ant grindų žaidimams „Saulėgrąža“Lipdukai grindims pagaminami per 2–5 d. d.Lipdukai „Saulėgrąža“ puiki priemonė ne tik papuošti namų, mokyklos, bei darželio patalpas bet ir originalus užsiėmimas vaikams. Skirtingų spalvų skaičiai surašyti ant saulėgrąžos lapelių, pasitelkus vaizduotę ga..
125,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 47 (viso puslapių - 4)