Lipdukai.eu
Your Cart

Atributika su Jūsų LOGOTIPU

Aukštos kokybės reklaminės atributikos gamyba už gerą kainą.

Garantuojame aukščiausią kokybę marškinėlių, džemperių krepšių su įmonės logotipu. Naudojame termo lipdukus ypač plonus, aukščiausios kokybės.
Marškinėliai nekeičia spalvos, formos ir po daugelio skalbimų, džemperiai - aukščiausios kokybės audinio su pūkeliu, neišsitampo, nesiburbuliuoja ir išlieka kokybiški net po daugelio skalbimų.

Reklaminės atributikos gamyba yra būtina bet kuriai įmonei, norinčiai efktyviai reklamuoti savo prekės ženklą. Viena populiariausių reklaminės atributikos formų – marškinėliai su įmonės logotipais ir užrašais. Reklaminiai marškinėliai yra puikus būdas skatinti prekės ženklo žinomumą, skurti darbuotojų ir klientų vienybės jausmą. Be to, itin svarbi yra kokybiška marškinėlių gamyba, o tai būtina norint išlaikyti teigiamą prekės ženklo įvaizdį, juk įmonės tokiu būdu reprezentuoja save.

Prekės ženklo aksesuarų ir drabužių naudojimo, su logotipu, rinkodaros pranašumas yra tai, kad tai ekonomiška strategija. Drabužiai su logotipu, krepšiai, kuprinės yra patraukli galimybė mažoms įmonėms arba tiems, kurie turi ribotą rinkodaros biudžetą, didinti prekinio ženklo žinomumą ilgalaikėje perspektyvoje. Marškinėliaiai, džemperiai su logotipu - matomi aplinkinių, todėl prekės ženklas nuolat matomas.

Krepšiai ar kurpinės su logotipu - puikus būdas apdovanoti darbuotojus ar įmonės klientus. Marškinėlių ir džemperių gamyba su mokyklos ar darželio logotipu. Apranga su ugdymo įstaigos logotipu - reprezentuoja įstaigą, atrodo tvarkingai.

Ant marškinėlių ar džemperių galime uždėti logotipą ir vardą.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 763
Marškinėliai su logotipu ar vardu ant priekioMarškinėliai pagaminami per 2–5 d. d.Kokybiški marškinėliai su logotipu – savo prekinio ženklo populiarinimo būdas.   Papuoškite save, įstaigos grupę, o gal visą būrį renginio žmonių su Jūsų įmonės logotipu. Marškinėliai su įstaigos ar įmonės logotip..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 816
Daukartinis pirkinių krepšys su logotipuKrepšeliai pagaminami per 2 - 10 d. d.Jei pageidaujate kitų krepšio spalvų ar modelio, parašykite mums el. paštu  - [email protected]ški, reklaminiai, daukartinio naudojimo krepšiai atskleidžia įmonės darbuotojų ir vadovų požiūrį į gamtą, tvarum..
9,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 840
Jūsų logotipas. Užsegami 25 mm ženkliukai. Užsakymo atlikimo terminas 2 - 5 darbo dienų nuo apmokėjimo projekto patvirtinimo datos.Ženkliuko dydis - 25 mm.Individualūs ir išskirtiniai Jūsų dizaino ženkliukai papuoš bet kokią šventę, renginį ar paminėjimą. Susikurk ženkliuką pats ir pasipuošk save ..
0,85€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 894
Natūralios medvilnės kuprinė su vardu/logotipuPagaminama per 2 - 5 d. d.Natūralios medvilnės kuprinė su vardu ar logotipu mokyklinei aprangai ar kitiems daiktams susidėti.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu [email protected]. Užsakant  klasei ar grupei taikomos specialios ka..
6,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 895
Sportinė apranga su vardu arba logotipuApranga pagaminama per 2–4 d. d.Sportinė apranga su vardu arba logotipu – sporto būreliams, varžyboms bei sportiškiems vaikams! Galite pasirinkti su arba be šortų.Nepamirškite įrašyti vardo arba įkelti logotipo!Informacija:  Modelis: moterišk..
21,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 896
Personalizuotas lietpaltis su vardu ar logotipu.Pagaminama per 2 - 5 d. d.Personalizuota ar su logotipu, vandeniui ir vėjui nelaidi striukė vaikams, puiki prizinė dovana moksleiviui ar priešmokyklinukui.Medžiagiškumas: 100% nailonas 210T vandeniui nelaidusUžrašai - ilgalaikės termo spaudos..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1098
Jūsų logotipas. Užsegami/užmaunami ženkliukai. Užsakymo atlikimo terminas 2 - 5 darbo dienų nuo apmokėjimo projekto patvirtinimo datos.Ženkliuko dydis - 59 mm.Individualūs ir išskirtiniai Jūsų dizaino ženkliukai papuoš bet kokią šventę, renginį ar paminėjimą. Susikurk ženkliuką pats ir pasipuošk s..
2,90€
 KUPRINĖ SU LOGO Įvairių spalvų  KUPRINĖ SU LOGO Įvairių spalvų
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1159
Kurpinė su logotipu įvairių spalvųPagaminama per 2 - 7 d. d.Sportinės kuprinės su logotipu - puiki reklaminė dovana, įvaizdžio formavimo priemonė. Reklaminės dovanos yra efektyvus būdas padidinti prekės ženklo žinomumą ir reklamuoti įmonės produktus ar paslaugas. Didelis spalvų pasirinkimas (neradus..
6,90€
DŽEMPERIAI su įmonės logotipu DŽEMPERIAI su įmonės logotipu
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1160
Džemperiai su LogotipuDžemperiai pagaminami per 2–7 d. d. Reklaminiai džemperiai su logotipu – puikus būdas reprezentuoti įmonės prekės ženklą ir įvaizdį visuomenei. Džemperiai su logotipu demonsttuoja įmonės tapatybę, todėl būtina aukštos kokybės reklaminė atributika. Lipdukai.eu  dže..
25,90€
KEPURĖ SU LOGOTIPU KEPURĖ SU LOGOTIPU
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1161
Kepurė su logotipuPagaminama per 2 - 7 d. d.Gaminame kepures su Jūsų logotipu ar pavadinimu  - nuo 1 vnt.Reklaminės kepurės su logotipu -  vienas populiaresnių ir  pigensių reklamos įrankių. Darbuotojai ar klientai dėvėdami reklamines kepures didina įmonės žinomumą bei lojalum..
8,90€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)