Lipdukai.eu
Your Cart

Prijuostės, kepurės

Prijuostės, kepurės

Prijuostės puiki dovana mėgstantiems gaminti ir suktis virtuvėje - mamai, tėčiui, močiutei, vaikui, vaikinui, merginai ar draugams. Gaminkite kartu linksmiau, nes geriausiais laikas-praleistas kartu ir tam nereikia jokios progos! Galite sukurti individualų užsakymą su norima prijuostės spalva, užrašu, paveikslėliu. Parašykite mums ir mes įgyvendinsime jūsų norimo dizaino idėją

Kuriame kepures su orginaliais, šmaikščiais užrašais, vardais, paveikslėliais pagal individualius užsakymus. Galbūt nerandate personalizuotos kepurės dovanai sau arba artimajam? Mėgstate keliauti ir norite patriotiškos kepurės? Atsibodo pamestos vaikų kepurės? Parašykite mums ir mes išpildysime jūsų idėjas!

Pirkite internetu pigiau.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 896
Personalizuotas lietpaltis su vardu ar logotipu.Pagaminama per 2 - 5 d. d.Personalizuota ar su logotipu, vandeniui ir vėjui nelaidi striukė vaikams, puiki prizinė dovana moksleiviui ar priešmokyklinukui.Medžiagiškumas: 100% nailonas 210T vandeniui nelaidusUžrašai - ilgalaikės termo spaudos..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 897
Personalizuota vaikiška prijuoste su varduPagaminama per 2 - 5 d. d.Vaikiška prijuostė su Jūsų  vaiko vardu - originali dovana jaunąjam kulinarui. Puikiai tiks kulinarinėms mokyklos pamokoms.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu [email protected].  Užsakant&n..
15,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 898
Vaikiška prijuostė su Jūsų užrašuPagaminama per 2 - 5 d. d.Vaikiška prijuostė su Jūsų užrašu - originali dovana jaunąjam kulinarui.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu [email protected].  Užsakant  klasei ar grupei taikomos specialios kainos.Užrašai - il..
15,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 900
KEPURĖ SU VARDUPagaminama per 2 - 5 d. d.Penkių panelių kepuraitė vaikam su vaiko vardu ar logotipu.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu  [email protected].  Užsakant  klasei ar grupei taikomos specialios kainos.PrivalumaiMedžiagiškumas: 100% šiaušta ..
8,90€
KEPURĖ SU LOGOTIPU KEPURĖ SU LOGOTIPU
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1161
Kepurė su logotipuPagaminama per 2 - 7 d. d.Gaminame kepures su Jūsų logotipu ar pavadinimu  - nuo 1 vnt.Reklaminės kepurės su logotipu -  vienas populiaresnių ir  pigensių reklamos įrankių. Darbuotojai ar klientai dėvėdami reklamines kepures didina įmonės žinomumą bei lojalum..
8,90€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)