Lipdukai.eu
Your Cart

SOS apyrankės

SOS apyrankės

Pasirūpinkite savo vaikų saugumu. Vaikams lengva pasimesti tarp daugybės žmonių: prekybos centre, koncerte, dideliame renginyje ar tiesiog gatvėje. Šios apyrankės su vaiko vardu yra nuostabus sprendimas visiems tėveliams, kurie nori jaustis saugūs dėl savo atžalų. Jei vaikas pasimestų, SOS apyrankė, ant kurios užrašytas Jūsų vaiko vardas, pavardė ir Jūsų telefono numeris, sumažins Jūsų stresą ir užtikrins, kad greičiau ir lengviau rastumėte savo vaiką. Šios apyrankės yra įvairių dizainų, todėl tikrai rasite tokią, kuri patiktų Jūsų vaikui. Tai kokybiškos ir vandeniui atsparios, daugkartinio naudojimo apyrankės.

Artėjant atostogoms, kelionei su mažais vaikais, pasirūpinkite SOS apyrankėmis vaikui.

Model: 112
SOS apyrankėsApyrankės išmatavimai: 197 mm  X 32 mm X 8 mmAr Jums kada teko patirti baimės jausmą, jog dingo Jūsų vaikas? Juk kai kurie mažyliai vieną sekundę stovi šalia, o kitą – jau, žiūrėk, ir nulekia kur nors. Lankantis prekybos centre, atostogaujant kitoje šalyje, vaikštinėjant po..
5,90€
SOS apyrankės SOS apyrankės
Naujiena
Model: 1179
SOS apyrankėsApyrankės išmatavimai: 197 mm  X 32 mm X 8 mm1 variantas:  4 apyrankės (antra nuotrauka)2 variantas: 3 apyrankės (futbolas, panda, vaikai)3 variantas:  3 apyrankės (pingvinai, vėžliukas, žuvytės)Ar Jums kada teko patirti baimės jausmą, jog dingo Jūsų vaikas? Juk k..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (viso puslapių - 1)