Lipdukai.eu
Your Cart

Grindų lipdukai

Grindų lipdukai

Grindų lipdukai darželiams, mokykloms, parduotuvėms, įmonėms, žaidimų ir vaikų kambariui.

Covid-19 ir įspėjamieji grindų lipdukai, edukaciniai lipdukai, aktyvumą skatinantys lipdukai, lipdukai žaidimams.

Lipdukai lengvai klijuojami ir pašalinami, padengti aukščiausios kokybės vokišku grindų laminatu. Todėl ne tik naudingi, bet kartu praktiški ir ilgaamžiai.

Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, rašykite mums [email protected] ir pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pageidavimus.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 637
Lipdukai ant grindų žaidimams „Klasės“Lipdukas grindims pagaminamas per 2–5 d. d.Kurkite originalų ir jaukų interjerą patys!Ar atsimenate, kiek daug prisigalvodavome žaidimų vaikystėje? „Klasės“ – vienas iš jų. Tik dabar nebereikia piešti ant plytelių, galima užsiklijuoti šį lipduką namu..
59,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 767
Žaidimas  „Vilkas".  Grindų žaidimas - lipdukas.Lipdukas ant grindų pagaminamas per 2 - 5 d.d.Lipduko dydis: 500 cm X 150 cmŽaidimo instrukcija:Išskaičiuojame vieną vaiką, kuris bus Vilkas. Likusieji sustoja už užrašo „Vilke, vilke“ ir klausia „Vilke, vilke, kuri dabar vala..
175,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 768
Žaidimas „Labirintas“. Lipdukas ant grindų.Lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.d.Lipduko dydis  160cm x 160 cm Žaidimas – pagrindinė priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų veikla, o grindų lipdukas „Labirintas" patinka ir suaugusiems. Mokykloje, pertraukų metu va..
145,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 769
Lipdukas - žaidimas ant grindų „Ančiukai“.Lipdukas grindims pagaminamas per 2 - 5 d.d.Letenėlės skersmuo apie 23 cmPrivalumaiLengvai klijuojamas ir pašalinamas. Lipdukas padengtas aukščiausios kokybės grindų laminatu, kuris apsaugo lipduką nuo nusitrynimo ir nusilupimo. Jei ner..
65,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 770
Žaidimas „Gyvatė“. Lipdukas ant grindų.Lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.d.PrivalumaiLengvai klijuojamas ir pašalinamas. Lipdukas padengtas aukščiausios kokybės grindų laminatu, kuris apsaugo lipduką nuo nusitrynimo ir nusilupimo. Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, rašykite mum..
59,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 771
Lipdukai ant grindų žaidimams „Varliukai“Lipdukai grindims pagaminami per 2–5 d. d.1 lapelio skersmuo 30 cm.Grindų lipdukas „Varliukai“ – originaliai papuoš vaiko kambario, darželio ar mokyklos klasės grindis. Juk vaikai yra labai aktyvūs ir žingeidūs – strikinėja lyg maži varliukai, tad šis..
65,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 772
Lipdukai ant grindų „Saldainiai“Lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Komplektą sudaro 5 vnt. lipdukų.Apskritimo skersmuo – 27cm.Grindų lipdukai – „Saldainiai“ skatins atidumą, kai klasėje ar koridoriuje reikės sekti rodykles! Primenantis saldainius dizainas puikiai tiks darželio papuošimui, ..
59,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 773
Žaidimas „Klasės su raidėm“.  Lipdukas grindims.Lipdukas grindims pagaminamas per 2 - 5 d.d.PrivalumaiLengvai klijuojamas ir pašalinamas. Lipdukas padengtas aukščiausios kokybės grindų laminatu, kuris apsaugo lipduką nuo nusitrynimo ir nusilupimo. Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio..
89,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 774
Mokomasis žaidimas  „Pėdos su skaičiais“.  Grindų žaidimas - lipdukas.Lipdukas ant grindų pagaminamas per 2 - 5 d.d.Pėdutės ilgis 22 cm.PrivalumaiLengvai klijuojamas ir pašalinamas. Lipdukas padengtas aukščiausios kokybės grindų laminatu, kuris apsaugo lipduką nuo nusitr..
59,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 775
Lipdukai ant grindų žaidimams „Abėcėlė ant pėdučių“Lipdukas grindims pagaminamas per 2–5 d. d.Lipduko rinkinį sudaro 32 spalvotos pėdutės su lietuviškomis raidėmis. Pėdutės ilgis – 22 cm. Lipdukai „Abėcėlė ant pėdučių“ puiki priemonė ne tik papuošti namų, mokyklos, bei darželio patalpas..
120,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 778
Lipdukai ant grindų žaidimams „Saulėgrąža“Lipdukai grindims pagaminami per 2–5 d. d.Lipdukai „Saulėgrąža“ puiki priemonė ne tik papuošti namų, mokyklos, bei darželio patalpas bet ir originalus užsiėmimas vaikams. Skirtingų spalvų skaičiai surašyti ant saulėgrąžos lapelių, pasitelkus vaizduotę ga..
125,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 779
Edukacinis žaidimas  „Greita orientacija“.  Grindų žaidimas - lipdukas.Lipdukas ant grindų pagaminamas per 2 - 5 d.d.Išmatavimai: pėdos ~22,5 cm  X 24,7 cm plaštakos ~17cm  X 24 cmKomplektą sudaro : po 9 poras pėdų ir 6 poros plaštakų. ( Viso: 30 vnt.) Pažiūr..
139,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 53 (viso puslapių - 5)