Lipdukai.eu
Your Cart

Džemperiai

Džemperiai šeimai, vaikams ir poroms

Unikalūs, šmaikštūs ir kokybiški bei stilingi džemperiai - puikus pasirinkimas tiek kiekvienai dienai, tiek išskirtinėms progoms. Kai norisi atrodyti puikiai ir tuo pačiu jaustis patogiai - rinkitės odai malonius džemperius, kurie puikiai tinka šeimai, porai ir individualybėms. Dėvėkite tik išskirtinius drabužius, kurie skirti unikalioms asmenybėms. Užsisakyk ir sutaupyk, nes akcijos siūlomos reguliariai!

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 656
Džemperiai šeimai „Pica“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Džemperiai visai šeimai „Pica“ – tiems, kurie visi kartu – geriausia komanda! Rinkitės kokybę, rinkitės stilingus džemperius. Džemperiai su šmaikščiais picos motyvais – tam, kad m..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 657
Džemperiai šeimai „Baterijos“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Kai norisi kasdien dėvėti originalius ir skoningus džemperius, kurie padės įsikrauti energijos, rinkitės džemperius visai šeimai "Baterija". Nes juk vaikai – geriausi energijos įkrovėjai, tad šie š..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 658
Džemperių komplektas mamai ir dukrai „Queen bee“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 2 vnt. Džemperiai internetu „Queen bee“ – mamai ir vaikui, kurie kasdienybėje sukasi lyg avilyje! Rinkitės kokybę, rinkitės stilingus džemperius. Džemperių komplektas su bitės ..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 663
Džemperis mamai „Mama sako mama žino“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Jeigu mama sako, tai mama žino. Juk mama žino geriausiai, tad iškilus klausimams visada kreipiamės į jas. Ir tegul vaikai bei tėveliai to nepamiršta! Unikalus džemperis tai visada primins.Kokybišk..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 664
Džemperiai šeimai „O mums dzin“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Puikus džemperių komplektas, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Juk mama visada viską žino geriausiai! Nustebinkite savo mamą ir pralinksminkite ją originalia dovana.Kok..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 665
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Mama sako – mama žino“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Originalus džemperių komplektas, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Juk mama visada žino geriausiai! Nustebinkite savo mamytę ir pralinksminkite ją originali..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 694
Džemperių komplektas porai „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2 – 5 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.  Kad švenčių laukti būtų kur kas smagiau, o adventas taptų dar žavesnis – siūlome stilingus, porai sukurtus džemperius su stilizuotais elnių motyvais. Jūsų pora gali būti ne tik antra pus..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 696
Džemperiai šeimai „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 1 vnt. Kalėdiniai džemperiai visai šeimai su stilizuotų elnių motyvais – ne tik originali dovana, bet ir puikus būdas sukurti jaukų, vieningos šeimos įvaizdį. Nustebinkite savo šeimą šventiniu la..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 697
Džemperių komplektas porai „Meilė“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 2 vnt. Džemperių komplektas porai – puiki dovana antrai pusei.  Nepamirškite, kaip gera mylėti ir būti mylimam, tad gera, ir kai tai primena skoningi ir patogūs drabužiai. K..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 698
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Meilė“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Meilė“ – puiki dovana ne tik sau, bet ir kitiems gimimo dienos, Krikštynų ar Kalėdų proga. Juk ryšys tarp mamos ir vaiko – nenutrūkstamas ir nenuginčij..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 699
Džemperiai šeimai „Kalėdinių elnių šeima“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 1 vnt. Originalūs kalėdiniai džemperiai visai šeimai – puikus būdas pasakyti visam pasauliui, kokia vieninga ir nuostabi Jūsų šeima. O kad Kalėdų laukimas būtų dar džiaugsmingesnis, siūlome š..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 709
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Kaip pasipuošti Kalėdų laukimo metu? Kalėdiniai džemperiai mamai ir vaikui – kad švenčių laukimas taptų dar jaukesnis! Mūsų džemperiai su kalėdinių elnių motyvais ne tik pakels nu..
49,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 20 (viso puslapių - 2)