Lipdukai.eu
Your Cart

Gimtadienio apranga

Gimtadienio apranga

Jubiliejaus marškinėliai su šmaikščiu ir originaliu užrašu vyrams ir moterims internetu pigiau. Nustebinkite savo vaikus, šeimos narius ar draugus su praktiška dovana - personalizuota gimtadienio apranga.

Kiekvieno vaiko laukiamiausia šventė - gimtadienis. Kokybiška ir kartu originali apranga ypač svarbi vaikų gimtadieniams, kai norisi žaisti patogiai, bet kartu ir atrodyti puošniai.

Gimimo diena - svarbi ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Marškinėliais pirmojo gimtadienio proga su skaičiumi liks ir fotosesijų prisiminimuose. Norint nustebinti ir priminti, kad ši diena svarbi ir jums, tai galite padaryti dovanojant jubiliejaus arba gimtadienio marškinėlius su zodiaku, gimimo mėnesiu ar šmaikščiu užrašu.


Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 632
Smėlinukas mergaitei „Pirmas gimtadienis“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. DĖMESIO! Užrašas ant smėlinuko (vardas ir karūna) bus Jūsų pasirinktos spalvos. Skaičius – rožinės spalvos. Jei norite viso teksto vienos spalvos, parašykite pastabą komentaruose.Pirmasis gimtadienis mergaitei..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 633
Smėlinukas berniukui „Pirmas gimtadienis“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. DĖMESIO! Užrašas ant smėlinuko (vardas ir karūna) bus Jūsų pasirinktos spalvos. Skaičius – mėlynos spalvos. Jei norite viso teksto vienos spalvos, parašykite pastabą komentaruose.1–asis gimtadienis – pats svar..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 634
Moteriški marškinėliai „Karalienės gimsta...“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Originalūs marškinėliai „Karalienės gimsta...“ – puiki dovana ne tik švenčių proga, tačiau ir įprastą dieną, nes džiuginti savo karalienes būtina kasdien! Tegul Jūsų karalienė būna apdovanota nuostabi..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 636
Vyriški marškinėliai „Karaliai gimsta...“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Karaliai gimsta...“ – originali dovana tėčiams, broliams, draugams ir vaikinams, kurie yra patys svarbiausi karaliai Jūsų gyvenime. Kiekvieną mėnesį gimsta labai daug karalių, kurie nusipelnė sti..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 642
Marškinėliai mergaitei „Princesės gimsta...“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Originalūs marškinėliai – visoms princesėms, kurios gimsta kiekvieną mėnesį! Norėdami įamžinti savo princesės gimimo mėnesį – įsigykite šiuos stilingus marškinėlius, kurie leis nepamiršti, kad Jūsų mer..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 644
Vaikiški marškinėliai „Karaliai gimsta...“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Karaliai gimsta... kiekvieną mėnesį, tačiau kurį mėnesį gimė Jūsų karalius? Originalūs marškinėliai „Karaliai gimsta" – puiki dovana vaikui, kuris nori įrodymo, kad yra karališko kraujo. Šie marškinėliai..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)