Lipdukai.eu
Your Cart

Smėlinukai

Smėlinukai su užrašais

Smėlinukai internetu trumpomis ir ilgomis rankovėmis atrodys nuostabiai ant Jūsų naujagimio. Smėlinukai su lietuviška atributika. Bodžiukai kūdikiui pagaminti iš 100% medvilnės, labai minkšti ir patogūs. Tai rūbai kūdikiams, be kurių neišsivers nei viena kūdikio susilaukusi šeima, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti tik geriausios kokybės smėlinukus pigiau. Mūsų užsegami smėlinukai/bodžiukai – tai gera dovana besilaukiančiai mamytei, žmonai. 

Gimus kūdikiui norisi įamžinti kiekvieną akimirką, juk mažylis taip greitai auga! Smėlinukai su užrašais, paveikslėliais pirmiesiems dvylika mėnesių, - drabužėliai kūdikio fotosesijai kiekvieną mėnesį. Drabužėliai kūdikiui su užrašais - įsimintinom akimirkom įamžinti.

Ieškantiem kūdikio palankynų dovanos - 12 mėnesių smėlinukai. Personalizuoti smėlinukai, bodžiukai kūdikiams - praktiška dovana lankant naujagimį arba kūdikio besilaukiančiai mamai.

Kūdikio kraitelis - malonus būsimos mamos rūpestis, o svarbiausia jo dalis - drabužiai naujagimiui: smėlinukai, siaustinukai, šliaužtinukai ir kiti. Mūsų smėlinukai pagaminti iš ypač minkštos medvilnės, todėl yra labai malonūs jautriai kūdikio odai. Smėlinukų viduje - plokščia siūlė, todėl kūdikis visą dieną gali jaustis patogiai.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 534
Smėlinukas kūdikiui „Pirmosios Velykos“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Mielas, išskirtinis smėlinukas kūdikiui – šauni dovana pirmųjų Velykų proga. Juk pirmosios mažylio šventės – pačios įsimintiniausios.Mėgstantiems užfiksuoti svarbiausias akimirkas, įamžinti šventes – medvilninis ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 535
Smėlinukas naujagimiui „Labas, aš jau čia“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Mieli, išskirtiniai smėlinukai kūdikiui su užrašu – šauni dovana kūdikio besilaukiančiai ar jau kūdikį sūpuojančiai šeimai. Lankant naujagimio susilaukusius tėvelius nustebinkite originalia ir prakt..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 536
Kūdikio smėlinukas „Lietuva“Smėlinukai pagaminami per 2 – 5 d. d. Mielas, išskirtinis smėlinukas kūdikiui su užrašu ar paveikslėliu – šauni dovana kūdikio besilaukiančiai ar jau kūdikį sūpuojančiai šeimai. Lankant naujagimio susilaukusius tėvelius nustebinkite originalia ir praktiška palank..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 537
Smėlinukas kūdikiui „Aš būsiu gera“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Išskirtinis kūdikio smėlinukas su šmaikščiu užrašu – šauni dovana kūdikio besilaukiančiai ar jau kūdikį sūpuojančiai šeimai. Lankant naujagimio susilaukusius tėvelius – nustebinkite originalia ir praktiška dovana.Kok..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 538
Smėlinukas berniukui „Aš būsiu geras“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Išskirtinis smėlinukas berniukui su žaismingu užrašu – gera dovana kūdikio besilaukiančiai ar jau kūdikį sūpuojančiai šeimai. Lankant naujagimio susilaukusius tėvelius nustebinkite originalia, kitokia dovana.K..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 539
Smėlinukas berniukui „Mamytės mažasis princas“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Išskirtinis smėlinukas su užrašu – miela dovana lankant naujagimį, vaiką iki vienerių metų laiko, arba pirmojo gimtadienio proga. Kokybiški medvilniniai smėlinukai –praktiška asmeninė dovana, kuri nustebins kū..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 540
Smėlinukas kūdikiui „Tėvelio asmeninis treneris“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Smėlinukai berniukui su užrašais ar paveikslėliais – gera dovana kūdikio besilaukiančiai ar jau kūdikį sūpuojančiai šeimai. Lankant naujagimio susilaukusius tėvelius nustebinkite originalia ir prak..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 541
Smėlinukas kūdikiui „Mamytės asmeninė trenerė“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Išskirtinis smėlinukas mergaitei su šauniu užrašu – gera dovana kūdikio besilaukiančiai ar jau kūdikį sūpuojančiai šeimai. Lankydami naujagimio susilaukusius tėvelius nustebinkite orig..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 544
Kūdikio smėlinukai „Ateityje džentelmenas, dabar mamos berniukas“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. DĖMESIO! Užrašas ant smėlinuko (žodžiai „džentelmenas“ ir „mamos berniukas“) bus Jūsų pasirinktos spalvos.Išskirtiniai smėlinukai su užrašu – miela dovana lankant naujagimį, vaiką i..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 550
Smėlinukas berniukui „Tėvelio mažasis princas“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Išskirtinis smėlinukas su užrašu – miela dovana lankant naujagimį, vaiką iki vienerių metų laiko, arba pirmojo gimtadienio proga. Kokybiški medvilniniai smėlinukai – praktiška asmeninė dovana, kuri nustebins k..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 551
Smėlinukas mergaitei „Tėvelio mažoji princesė“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Išskirtinis smėlinukas su užrašu – miela dovana lankant naujagimį, vaiką iki vienerių metų laiko, arba pirmojo gimtadienio proga. Kokybiški medvilniniai smėlinukai – praktiška asmeninė dovana, kuri nusteb..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 552
Smėlinukas mergaitei „Mamytės mažoji princesė“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Išskirtinis smėlinukas su užrašu – miela dovana naujagimiui, kūdikiui iki vienerių metų arba pirmojo gimtadienio proga. Nustebinkite kūdikio susilaukusius tėvelius praktiška asmenine dovana.Pirmieji kūdiki..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 31 (viso puslapių - 3)