Lipdukai.eu
Your Cart

Viskas Kalėdoms

Viskas Kalėdoms

Viskas Kalėdoms

Kalėdiniai sienų lipdukai ir kalėdinės langų dekoracijos privers jūsų namus ar įstaigą švytėti šiluma ir magija, atnešdami Kalėdų dvasią tiesiai į jūsų gyvenamąją erdvę. Stilingi kalėdiniai džemperiai ir marškinėliai džiugins jus ir artimuosius visą Kalėdų laukimo laikotarpį. Galvojate kaip pasipuošti kalėdiniai fotosesija? Kokybiški kalėdiniai džemperiai ar marškinėliai šeimai, džiugins ir po fotosesijos. Džemperiai už gerą kainą ir puikios kokybės.

Kalėdiniai sienų lipdukai, kalėdiniai lipdukai dovanoms pakuoti, lipdukai ant pakuočių gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų už gerą kainą, greitas pristatymas. Advento lipdukai papuoš Jūsų kurtą Advento kalendorių namuose, darželyje ar klasėje.

Praktiška ir originali kalėdinė dovana klasei ar darželio grupei - kalėdinis rinkinys vaikams. Rinkinyje rasite spalvininno marškinėlius, knygą ar spalvininomo maišelį su kalėdiniu žaisliuku, kurį vaikai galės patys dekoruoti.

Personalizuota dekoratyvinė pagalvėlė ir knyga, kurią galite išsirinkti - dar vienas originalus dovanų rinkinys vaikams. Kaip pradžiuginti močiutę ir senelį Kalėdų proga? Originalios dekoratyvinės pagalvėlės su užrašu močiutei ar seneliui bus šilčiausia dovana.


Per Kalėdas šeimai vienodais kalėdiniais marškinėliais ar džemperiais puoštis gali būti smagu ir turėti keletą priežasčių:

  1. Bendrystė ir šeimos vienybė: Vienodai apsirengus šeimos nariai jaučiasi priklausantys vieni kitiems. Tai sukuria jausmą bendrystės ir šeimos vienybės, ypatingai svarbaus per šventes, kai dauguma šeimų siekia praleisti laiką kartu.

  2. Originalumas ir šventinis dvasingumas: Vienodai apsirengus galima sukurti originalius, šventinius ir smagius aprangos derinius, kurie atspindi Kalėdų dvasią. Tai tampa tradicija, kuria šeima gali džiaugtis kasmetiniuose šventiniuose renginiuose.

  3. Nuotraukos ir prisiminimai: Kalėdinės nuotraukos su visų šeimos narių vienodais drabužiais gali būti nuostabus prisiminimas. Šios nuotraukos tampa unikaliais atsiminimais, kurie bus saugomi ir prisiminti ilgus metus.

  4. Šventinė atmosfera: Bendras šventinis apdaras gali padėti sukurti ypatingą šventinę atmosferą. Tokia apranga prisideda prie Kalėdų nuotaikos, sukuria jausmą, kad šeima yra dalis kažko ypatingo ir džiaugiasi šventiniu metu kartu.

  5. Šeimos tradicija: Puoštis vienodais drabužiais gali tapti šeimos tradicija, kuri yra perduodama iš kartos į kartą. Tai prisideda prie šeimos tapatumo ir sukūrimo ypatingo šventinio ritmo.

Nepaisant priežasčių, svarbiausia yra tai, kad ši šventinė tradicija turi būti maloni ir priimtina visiems šeimos nariams.


Manufacturer: Kinija Model: 311
Sienų lipdukai / dekoracijos - „Kalėdiniai vokeliai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  50 cm X 70 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 118 cm X 33 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kalėdas kuriame savo širdyse ir savo namuose.  Puošiame savo namus, kad..
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 392
Šventinė langų / vitrinų dekoracija- „Eglė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.d.Lipdukų matmenys:Eglė  73 cm, atitinkamai burbulai  - 22 cm ir 14 cm        100 cm             ..
29,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 455
Kalėdinė dekoracija langams „Linkėjimų eglutė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Lipduko dydį galite pasirinkti, atkreipkite dėmesį, kad didesnis matmuo - lipduko aukštis. Artėjant šventėms daugelis sukame galvą, kaip greitai, nebrangiai, bet įspūdingai papuošti namų/biur..
29,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 456
Kalėdinė langų dekoracija „Burbulai ir snaigės“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Lipdukų matmenys:Didžiausias burbulas - 30 cm skersmens, mažesni - 21 cm, didelės snaigės - 16 cm.Sukate galvą, kaip greitai ir gražiai papuošti biuro langus, parduotuvės vitrinas švenčių proga?..
39,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 694
Džemperių komplektas porai „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2 – 5 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.  Kad švenčių laukti būtų kur kas smagiau, o adventas taptų dar žavesnis – siūlome stilingus, porai sukurtus džemperius su stilizuotais elnių motyvais. Jūsų pora gali būti ne tik antra pus..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 696
Džemperiai šeimai „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 1 vnt. Kalėdiniai džemperiai visai šeimai su stilizuotų elnių motyvais – ne tik originali dovana, bet ir puikus būdas sukurti jaukų, vieningos šeimos įvaizdį. Nustebinkite savo šeimą šventiniu la..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 699
Džemperiai šeimai „Kalėdinių elnių šeima“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 1 vnt. Originalūs kalėdiniai džemperiai visai šeimai – puikus būdas pasakyti visam pasauliui, kokia vieninga ir nuostabi Jūsų šeima. O kad Kalėdų laukimas būtų dar džiaugsmingesnis, siūlome š..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 700
Marškinėliai šeimai „Kalėdiniai elniai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Originalūs marškinėliai visai šeimai – tai nuoširdi meilės išraiška savo brangiausiam turtui – šeimai. Kad švenčių laukimas būtų džiaugsmingesnis – kalėdinių marškinėlių derinys šeimai, kuris puik..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 701
Marškinėlių komplektas porai „Kalėdiniai elniai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių komplektas „Kalėdiniai elniai“ – stilinga dovana savo mylimai antrai pusei. Originalūs marškinėliai leis jaustis patogiai ir kur kas smagiau laukti švenčių su ar..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 702
Kūdikio smėlinukai „Kalėdinis elniukas“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Kalėdas mėgsti visi, kadangi jų laukimo džiaugsmas pradedamas skiepyti dar vaikystėje. Jeigu norite, kad mažasis šeimos narys taip pat lauktų švenčių – suteikite jam galimybę kiekvieną dieną dėvėti skoningą ir t..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 709
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Kaip pasipuošti Kalėdų laukimo metu? Kalėdiniai džemperiai mamai ir vaikui – kad švenčių laukimas taptų dar jaukesnis! Mūsų džemperiai su kalėdinių elnių motyvais ne tik pakels nu..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 760
Personalizuoti marškinėliai su vardu/logotipuMarškinėliai pagaminami per 2–5 d. d.Personalizuoti marškinėliai tiems, kurie nori išsiskirti būryje žmonių! Vardas ar logotipas bus atspausdintas ant priekio ir ant nugaros. Pasirinkę dydį, nepamirškite įrašyti vardo ar įkelti logotipo!Informacija:&..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 36 (viso puslapių - 3)