Lipdukai.eu
Your Cart

Džemperiai poroms

Džemperiai poroms

Džemperiai porai subalansuoti ne tik poroms, kurios labai myli vienas kitą ir tuo pačiu nori garsiai apie tai sakyti visam pasauliui, tačiau ir mamai ir vaikui, ir tėčiui ir vaikui. Džemperių pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas ieškantis kažko išskirtinio, kažko jaukaus, originalaus ir tuo pačiu šmaikštaus - turėtų apžiūrėti mūsų katalogą, kuriame pasirinkimas labai platus, tad paieškos bus sėkmingos, o kiekvienas poreikis - patenkintas.

Džemperiai porai internetu yra labai skirtingi, taip orientuojantis ir į skirtingų žmonių poreikius bei pasiūlant jiems ypač aukštą kokybę už priimtiną kainą. Kokybiška medžiaga, lengva priežiūra ir originalumas - kiekviena galimybė tam, kuris ieško kokybės pigiai ir greitai.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 694
Džemperių komplektas porai „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2 – 5 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.  Kad švenčių laukti būtų kur kas smagiau, o adventas taptų dar žavesnis – siūlome stilingus, porai sukurtus džemperius su stilizuotais elnių motyvais. Jūsų pora gali būti ne tik antra pus..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 697
Džemperių komplektas porai „Meilė“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 2 vnt. Džemperių komplektas porai – puiki dovana antrai pusei.  Nepamirškite, kaip gera mylėti ir būti mylimam, tad gera, ir kai tai primena skoningi ir patogūs drabužiai. K..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 997
Džemperiai porai „MIAU ir MUR“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 1 vnt. Mielas džemperių komplektas su katinukų motyvais, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Originalūs ir linksmi džemperiai porai – gera dovana metinių ar Valentino dienos proga.Info..
25,90€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)