Lipdukai.eu
Your Cart

Edukaciniai

Edukaciniai sienų lipdukai ugdymo įstaigoms ir vaikams

Kaip sudominti vaiką mokytis? Edukaciniai sienų lipdukai yra puiki įtraukiojo ugdymo priemonė, kuri padeda vaikams mokytis lengviau. Mokomieji sienų lipdukai mokykloms, darželiams ir kitoms ugdymo įstaigoms pritaikyti skirtingoms mokslo sritims: matematika, istorija, anglų kalba. Vienas iš populiariausių – ugdomasis sienų lipdukas-abėcėlė. 

Mokomieji grindų lipdukai – interjero detalė, kuri ne tik džiugina, bet ir moko. Grindų lipdukai padengti aukščiausios kokybės neslystančiu laminatu, kuris apsaugo grindų lipduką nuo nusitrynimo ir nusilupimo.

Kuomet už lango siaučia šaltis, grindų lipdukai mokiniams ar darželinukams, gali tapti įtraukia žaidimo priemone  patalpose. Edukaciniai grindų lipdukai skatina komandinį darbą bei padeda paįvairinti mokymosi procesą.

Ugdomieji grindų lipdukai vaikams yra įtraukiojo ugdymo priemonė, suteikianti konkretumo ir vaizdingumo mokymosi eigoje.


Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1022
Sienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios ir didžiosios raidės“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Raidės aukštis 15 cmSienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios ir didžiosios raidės“ – vaikų lavinimui skirtas lipdukas, kuris leidžia vaikams lengvai įsiminti raides ir papuošia ugdymo įstaigos ar namų erdves..
45,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 368
Edukaciniai sienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios raidės“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukacinis sienų lipdukas „ABĖCĖLĖ Mažosios raidės“ – ne tik dekoracija ugdymo įstaigoms ar vaiko kambariui, bet ir šauni pagalba įsidėmėti raides ir mokintis taisyklingai rašyti! Abėcėlės lipdukų rinkinys..
16,99€
Manufacturer: Kinija Model: 323
Edukaciniai sienų lipdukai „Anglų kalbos ABĖCĖLĖ“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSienų lipdukai „Anglų kalbos abėcėlė" – paprasčiausias būdas išmokyti vaiką šios kalbos! Originalios raidelės puoštos gyvūnėliais, kad mokytis būtų dar..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1028
Edukaciniai sienų lipdukai „Aš stebiu orus“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukaciniai sienų lipdukai „Aš stebiu orus“ – lengvam ir smagiam orų pažinimui. Šis procesas bus smagesnis su žaismingais sienų lipdukais, kurie perteikia tokią emociją, koks oras už lango! Edukaciniai sienų li..
35,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1082
Sienų lipdukai „Daugybos lentelė“Sienų lipdukai pagaminami per 2 – 5 d. d.Edukaciniai sienų lipdukai „Daugybos lentelė“ – vizualus ir praktinis daugybos lentelės mokymosi būdas. Puikus pasirinkimas tiems, kuriems sunku išmokti ir atsiminti tiek daug skaičių, nes kabėdamas ant sienos lipd..
79,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1024
Edukaciniai sienų lipdukai „Dydžiai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukaciniai lipdukai „Dydžiai“ – ne tik moko vaikus dydžių skirtumo, bet ir sukuria jaukią bei žaismingą aplinką. Tai puikus būdas atsinaujinti interjerą ir edukuoti vaikus. Sienų lipdukai tiks darželiams, mokykloms i..
25,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1026
Edukaciniai sienų lipdukai „Emocijų pažinimas“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Apvalaus lipduko skersmuo  20 cmLipdukai ant sienų su emocijomis – puiki edukacinė priemonė ir puošmena mokykloje, darželyje ar namuose. Vaikų emocijų pažinimas turi būti ugdomas nuo mažens!Privalumai:G..
45,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1093
Edukaciniai sienų lipdukai „Emocijų pažinimas skiemenimis“Sienų lipdukai pagaminami per 2 – 5 d. d.Apvalaus lipduko skersmuo  20 cmEmocijų lipdukai su skiemenimis – puiki edukacinė priemonė ir puošmena mokykloje, darželyje ar namuose. Ne tik vaikų emocijų pažinimas turi būti ugdomas, bet ir..
45,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1023
Edukaciniai sienų lipdukai „Figūros“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Vienos figūros dydis apie 19–22 cmEdukaciniai sienų lipdukai „Figūros“ – puiki idėja geometrinių figūrų pažinimui. Geometrinės figūros taps lengvai įsimenamos, jeigu jas dažnai matysime artimoje aplinkoje. Paprastas b..
35,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1075
Edukaciniai sienų lipdukai „Iliustruota daugybos lentelė“Sienų lipdukai pagaminami per 2 – 5 d. d„Iliustruota daugybos lentelė“ – vizualus bei praktinis daugybos lentelės mokymosi būdas. Gražūs ir žaismingi lipdukai sudomins ir pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį. Net ir nenorintys mokytis ..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1034
Edukaciniai sienų lipdukai „Istorijos laiko juosta“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Suklijuoto lipduko į vieną juostą ilgis 4 mEdukacinis sienų lipdukas „Istorijos laiko juosta“ – ugdymo įstaigoms, kurios augina didžiuosius istorikus! Lipdukas padės pažinti ir įsiminti visus istorijos ..
79,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 367
Edukaciniai sienų lipdukai „Lietuvių kalbos abėcėlė“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukaciniai lipdukai „Lietuvių kalbos ABĖCĖLĖ“ – visiems mažiesiems piliečiams, kurie nori mokėti savo šalies kalbą. Žodelius lengviau dėlioti bus matant dideles ir žaismingas abėcėlės raides ant sien..
18,99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 32 (viso puslapių - 3)