Lipdukai.eu
Your Cart

Edukaciniai

Edukaciniai sienų lipdukai ugdymo įstaigoms ir vaikams

Kaip sudominti vaiką mokytis? Edukaciniai sienų lipdukai yra puiki įtraukiojo ugdymo priemonė, kuri padeda vaikams mokytis lengviau. Mokomieji sienų lipdukai mokykloms, darželiams ir kitoms ugdymo įstaigoms pritaikyti skirtingoms mokslo sritims: matematika, istorija, anglų kalba. Vienas iš populiariausių – ugdomasis sienų lipdukas-abėcėlė. 

Mokomieji grindų lipdukai – interjero detalė, kuri ne tik džiugina, bet ir moko. Grindų lipdukai padengti aukščiausios kokybės neslystančiu laminatu, kuris apsaugo grindų lipduką nuo nusitrynimo ir nusilupimo.

Grindų lipdukai mokiniams ar darželinukams, gali tapti įtraukia žaidimo priemone  patalpose. Edukaciniai grindų lipdukai skatina komandinį darbą bei padeda paįvairinti mokymosi procesą.

Ugdomieji grindų lipdukai vaikams yra įtraukiojo ugdymo priemonė, suteikianti konkretumo ir vaizdingumo mokymosi eigoje.


Manufacturer: Kinija Model: 323
Edukaciniai sienų lipdukai „Anglų kalbos ABĖCĖLĖ“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSienų lipdukai „Anglų kalbos abėcėlė" – paprasčiausias būdas išmokyti vaiką šios kalbos! Originalios raidelės puoštos gyvūnėliais, kad mokytis būtų dar..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 367
Edukaciniai sienų lipdukai „Lietuvių kalbos abėcėlė“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukaciniai lipdukai „Lietuvių kalbos ABĖCĖLĖ“ – visiems mažiesiems piliečiams, kurie nori mokėti savo šalies kalbą. Žodelius lengviau dėlioti bus matant dideles ir žaismingas abėcėlės raides ant sien..
18,99€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 368
Edukaciniai sienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios raidės“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukacinis sienų lipdukas „ABĖCĖLĖ Mažosios raidės“ – ne tik dekoracija ugdymo įstaigoms ar vaiko kambariui, bet ir šauni pagalba įsidėmėti raides ir mokintis taisyklingai rašyti! Abėcėlės lipdukų rinkinys..
16,99€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 574
Edukacinis sienų lipdukas lietuvių kalba „Pasaulio šalių žemėlapis“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Interjero lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis“ – stilingas namų arba biuro interjero elementas. Žemėlapis su pasaulio šalimis ir sostinių pavadinimais lietuvių kalba gali būti m..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 711
Sienų lipdukas lietuvių kalba „Pasaulio šalių žemėlapis su gyvūnais“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Interjero lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis su gyvūnais“ – stilingas namų arba biuro interjero elementas. Tai greitas ir originalus būdas atnaujinti svetainę, jaunuolio, vaiko kambarį arba..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 803
Kreidinis lipdukas. LietuvaSienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Rašykite mums jei :Jei pageidaujate sužinti tikslius matmenis Jūsų norimo paveikslėlio Jei nerandate tinkamo dydžio ar formosNAUJIENA! Rašyti ir piešti ant kreida rašomos lentos dabar galite dar stilingiau. Gali..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 887
Edukaciniai sienų lipdukai „Saulės sistemos planetos“Sienų lipdukai pagaminami per 2–4 d. d. Ieškote būdų kaip pagyvinti vaiko kambario interjerą? O galbūt norite užauginti mažąjį astronomą? Šie originalūs ir stilingi, o tuo pačiu ir edukaciniai lipdukai įneš į Jūsų namus išskirtinumo ir žaismi..
35,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 892
Edukaciniai sienų lipdukai „Rusų kalbos abėcėlė“Sienų lipdukai pagaminami per 2–4 d. d.Edukacinis lipdukas „Rusų kalbos abėcėlė“ – tiems, kurie domisi užsienio kalbomis ir mėgsta išmokti kažką naujo! Stilingas edukacinis lipdukas padės išmokti rusų kalbos abėcėlę, kad galėtumėte ja laisvai š..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1022
Sienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios ir didžiosios raidės“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Raidės aukštis 15 cmSienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios ir didžiosios raidės“ – vaikų lavinimui skirtas lipdukas, kuris leidžia vaikams lengvai įsiminti raides ir papuošia ugdymo įstaigos ar namų erdves..
45,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1023
Edukaciniai sienų lipdukai „Figūros“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Vienos figūros dydis apie 19–22 cmEdukaciniai sienų lipdukai „Figūros“ – puiki idėja geometrinių figūrų pažinimui. Geometrinės figūros taps lengvai įsimenamos, jeigu jas dažnai matysime artimoje aplinkoje. Paprastas b..
35,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1024
Edukaciniai sienų lipdukai „Dydžiai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukaciniai lipdukai „Dydžiai“ – ne tik moko vaikus dydžių skirtumo, bet ir sukuria jaukią bei žaismingą aplinką. Tai puikus būdas atsinaujinti interjerą ir edukuoti vaikus. Sienų lipdukai tiks darželiams, mokykloms i..
25,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1025
Edukaciniai sienų lipdukai „Mėnesiai ir metų laikai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Sienų lipdukas „Mėnesiai ir metų laikai“ – padės išmokti visus metų laikus ir netgi visus 12 mėnesių! Iliustruotas edukacinis lipdukas kabės matomoje vietoje, tad vaikas visada priėjęs galės mokintis i..
55,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 37 (viso puslapių - 4)