Lipdukai.eu
Your Cart

Kreida / markeriu rašomi lipdukai

Kreida / markeriu rašomi sienų lipdukai

Priklijuojamos piešimo ir užrašų lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoravimo elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų!

Kūrybinėms idėjoms, žinutėms, namų darbams ar svarbiai informacijai užrašyti dažnai reikalingi užrašai, tačiau ką daryti jei rašiklis ir užrašinė visuomet pasimeta? Priklijuojama piešimo plėvelė puiki išeitis - visą informaciją galėsite užsirašyti čia ir dabar, ten kur bus Jūsų lipni lenta.

Lipni rašymo lenta tinka prieškambaryje, virtuvėje,  vaikų kambariui, taip pat – biurui ar net restoranui. Ji puikiai limpa prie šaldytuvo, sienos ar kito lygaus paviršiaus.

Rašomosios lipnios dekoracijos yra lengvai priklijuojamos, prireikus jas galima ir perklijuoti nepaliekant jokių žymių. Ant sienos klijuojama lenta - gera dovana kūrybingam vaikui, kuris mėgsta piešti. Patogu ir paprasta, nes galima lengvai nuvalyti ir piešti iš naujo. Ši praktiška namų puošmena palengvins Jūsų buitį bei išlaisvins kūrybiškumą!

Kreidelėmis rašomos lentos internetu už gerą kainą!

Manufacturer: Kinija Model: 50
Kreida rašoma lipni lenta / plėvelėUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoro elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų! Puiki priemonė lavinti mažylio  motoriką. Nupieški..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 64
Kreida užrašomi lipdukaiKomplektas: 24 lipdukai.Vieno lipduko matmenys: 1 variantas: 5 cm x 3,5 cm2 variantas: 8 cm x 5,7 cmPaprastai ir praktiškai organizuokite tvarką savo namuose, biure, klasėje, naudodami kreida užrašomus lipdukus.Užrašus galite keisti, lipdukus – lengvai n..
5,90€
Manufacturer: Kinija Model: 147
Kreida rašoma žalia lipni lentaUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoro elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų! Puiki priemonė lavinti mažylio motoriką. Nupieškite ant kreida ..
14,90€
Manufacturer: Kinija Model: 268
Kreida rašomas žalias lipdukasUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoro elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų! Puiki priemonė lavinti mažylio  motoriką. Nupieškite ant kr..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 299
Kreidinis markeris / žymeklis -  pakuotė 8 vnt. (6 mm storio)Rinkinyje yra šios spalvos: geltona, raudona, mėlyna, rožinė, oranžinė ir violetinė, balta, žalia.Specialūs kreidiniai markeriai -  skirtas piešti ar rašyti ant kreidinės lentos, langų, daugumos lygių, neporėtų paviršių, kreida r..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 418
Įvairių formų  lipdukai rašymui kreidaSienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Įvairių formų lipdukai rašymui kreida ar specialiu markeriu tai priemonė kur galite palikti  žinutę ar priminimą, mažieji gali piešti ar net ruošti pamokas.Pirmas pateiktas matmuo yra kreidinės plėvelės ..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 803
Kreidinis lipdukas. LietuvaSienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Rašykite mums jei :Jei pageidaujate sužinti tikslius matmenis Jūsų norimo paveikslėlio Jei nerandate tinkamo dydžio ar formosNAUJIENA! Rašyti ir piešti ant kreida rašomos lentos dabar galite dar stilingiau. Gali..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 907
Markeriu rašoma lipni lenta / lipdukasUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionali interjero detalė, bet ir vaikų džiaugsmas. Vaikams patinka piešti ant sienų, žaisti mokyklas. Rašoma markeriu užrašų lenta tinka tiek svetainei, tiek ..
39,00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)