Lipdukai.eu
Your Cart

Dovanų rinkiniai vaikams

Originalūs Dovanų Rinkiniai Vaikams  - klasei ar grupei


Dovanos klasei ar grupei – tai ne tik prekės, bet ir dėmesys kiekvienam vaikui! Vaikams ypač patinka asmeninės dovanos, todėl siūlome dovanų rinkinius, kuriuose galite susikurti pagalvėles su vaikų vardu, pasirinkti mėgstamą knygą ar net spalvinimo marškinėlius, marškinėlius, kepurę ar net prijuostę su vaiko vardu.  Šios dovanos ne tik džiugins mažuosius, bet ir suteiks jiems jausmą, kad ši dovana yra tikrai skirta jiems.

Kiekvienas dovanų rinkinys atidžiai supakuotas ir pasirinktas taip, kad būtų puiki dovana visai klasei ar darželio grupei. Tai puikus būdas padovanoti ne tik originalią dovaną kiekvienam vaikui, bet ir suteikti bendrą džiaugsmą ir smagumą visai grupei ar klasei.

Personalizuotos kalėdinės dovanos vaikams ne tik linksma tradicija, bet ir puikus būdas parodyti, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas.


Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 760
Personalizuoti marškinėliai su vardu/logotipuMarškinėliai pagaminami per 2–5 d. d.Personalizuoti marškinėliai tiems, kurie nori išsiskirti būryje žmonių! Vardas ar logotipas bus atspausdintas ant priekio ir ant nugaros. Pasirinkę dydį, nepamirškite įrašyti vardo ar įkelti logotipo!Informacija:&..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 897
Personalizuota vaikiška prijuoste su varduPagaminama per 2 - 5 d. d.Vaikiška prijuostė su Jūsų  vaiko vardu - originali dovana jaunąjam kulinarui. Puikiai tiks kulinarinėms mokyklos pamokoms.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu [email protected].  Užsakant&n..
15,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1151
Dovanų komplektas vaikams. Susikurk pats!Pristatome smagiausią, praktiškiausią ir spalvingiausią dovanų rinkinį vaikams, kurį jie tikrai mylės ir naudos ištisus metus! Jeigu norite rinkinį galite susikurti ir susikomplektuoti patys. Galbūt gyvenate užsienyje ar negalite aplankyti savo artimųjų? Nes..
34,90€
KALĖDINIS - KŪRYBINIS dovanų rinkinys vaikams KALĖDINIS - KŪRYBINIS dovanų rinkinys vaikams
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1176
Kalėdinis - kūrybinis dovanų rinkinys vaikams - originali dovanaPagaminsime per 2 - 5 d. d.Kalėdinis - kūrybinis dovanų rinkinys yra specialiai orentuotas į klases, grupes ir darželio vaikus. Jo nedidelė kaina padarys šią dovaną pasiekiamą visiems, o kiekvienas vaikas gaus ne tik kalėdinį dovanų rin..
16,90€
SPORTINĖ KUPRINĖ SU VARDU SPORTINĖ KUPRINĖ SU VARDU
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1177
SPORTINĖ KUPRINĖ SU VARDUPagaminama per 2 - 4 d. d.Sportinė kuprinė su vaiko vardu sportiniai aprangai susidėti.  Įvairių spalvų kuprinės - puiki dovana vaikams išleistuvių,  rugsėjo -1-osios progomis.Priekyje kampai sustiprinti - reguliuojami raišteliai sus spaustukais.Dėl individ..
6,90€
MOKSLEIVIO KREPŠELIS Susikurkite dovanų rinkinį MOKSLEIVIO KREPŠELIS Susikurkite dovanų rinkinį
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1221
Moksleivio krepšelis. Susikurkite dovanų rinkinį!Marškinėliai su vardu įeina į rinkinįPasirūpinkite personalizuotų mokyklinių prekių dovanų krepšeliais visai klasei ar darželio grupei! Perkant 20 vnt. ir daugiau taikoma NUOLAIDA! Dėl nuolaidos susisiekite el. paštu [email protected]ą padovanoti pirm..
11,90€
DARŽELINUKO KREPŠELIS Susikurkite dovanų rinkinį DARŽELINUKO KREPŠELIS Susikurkite dovanų rinkinį
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1222
Darželinuko krepšelis. Susikurkite dovanų rinkinį!Marškinėliai su vardu įeina į rinkinįRinkinį galite susikomplektuoti iš šių prekių:   • Marškinėliai su vardu ant priekio ir nugaros;   • Kepurėlė su vardu (užsegimas reguliuojamas lipnia juostele);    • Tekstilės flomas..
11,90€
TVARŪS IR LINKSMI spalvinimo maišelių rinkinys TVARŪS IR LINKSMI spalvinimo maišelių rinkinys
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1223
„Tvarūs ir linksmi“ spalvinimo maišelių rinkinysĮ rinkinį įeina:   • Medžiaginė kuprinė (37 cm X 43 cm; 10 L)   • Medžiaginis maišelis daiktams (13 cm X 18 cm)   • Mažas medžiaginis maišelis daiktams (10 cm X 12 cm)Medžiagiškumas:   • Kuprinės - 100% natūrali..
13,90€
MARŠKINĖLIAI SU VARDU IR PAVEIKSLĖLIU Darželio grupėms MARŠKINĖLIAI SU VARDU IR PAVEIKSLĖLIU Darželio grupėms
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1226
Personalizuoti marškinėliai vaikams su vardu ir grupės paveikslėliu.Marškinėliai pagaminami per 2–5 d. d.Marškinėliai vaikams su vardu ir grupės paveiksliuku.Informacija:  Modelis: moteriški ir vyriški, vaikiški – UNISEX  Audinio sudėtis: 100 % medvilnė Audinio gramatūra:..
12,90€
POLO MARŠKINĖLIAI SU VARDU/LOGOTIPU „Vasara“ POLO MARŠKINĖLIAI SU VARDU/LOGOTIPU „Vasara“
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1227
Polo marškinėliai „Vasara“ su vardu/logotipuMarškinėliai pagaminami per 2–5 d. d.Polo marškinėliai su vardu/logotipu, tiems, kurie nori išskirtinių marškinėlių sau ar savo vaikams! Vardas ar logotipas bus atspausdintas ant priekio.Kaina gali kisti dėl pateikto logotipo maketo, dėl galimo kainos pasi..
15,90€
POLO MARŠKINĖLIAI SU LOGOTIPU „Klasika“ POLO MARŠKINĖLIAI SU LOGOTIPU „Klasika“
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1228
Polo marškinėliai „Klasika“ su logotipuMarškinėliai pagaminami per 2–5 d. d.Reklaminiai Polo marškinėliai su vardu/logotipu tiems, kurie nori išskirtiniės aprangos bet kuriai progai! Vardas ar logotipas bus atspausdintas ant priekio. Kaina gali kisti dėl pateikto logotipo maketo, dėl galimo kainos p..
17,90€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (viso puslapių - 1)