Kategorijos
PRINCESĖS  Sienų lipdukas 76 cm X 179 cm
Padidinti
PRINCESĖS <br> Sienų lipdukas<br> 76 cm X 179 cm
PRINCESĖS <br> Sienų lipdukas<br> 76 cm X 179 cm
PRINCESĖS <br> Sienų lipdukas<br> 76 cm X 179 cm
17.90 €
PRINCESĖS
Sienų lipdukas
76 cm X 179 cm

Sienų lipdukas „Princesės

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cm

Suklijuoti ant sienos užima apie 76 cm X 179 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio bei aukščio)

Jeigu Jūsų mergaitė labai mėgsta princeses ir nori būti viena iš jų - tokiu atveju siūlome ją nustebinti dekoruojant kambarį su princesės lipdukais, kurie ne tik pagyvina, tačiau ir suteikia įmantrumo bei unikalumo. Mergaitė gali pati nuspręsti, kuri princesė jai pati gražiausia ir kuri labiausiai verta tapti jos geriausia drauge ir kambarioke. 

Lipdukas padės paslėpti ant sienos ar spintos atsiradusius defektus.  Vaikai greitai auga, domisi įvairiais dalykais, todėl tie patys paveikslėliai gali atsibosti. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.

Privalumai

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2019