Kad mokykloje būtų gera, kaip namuose!

Lipdukai.eu edukaciniai sienų ir grindų lipdukai džiaugina ne vienos ugdymo įstaigos vaikus, pedagogus ir tėvus! Ant grindų lipdukų galima žaisti žaidimus, mokytis pažinti raides bei skaičius. Juk mokytis per žaidimą kur kas smagiau! Lipdukai pasitarnaus ir kūno kultūros pamokose, kadangi ant jų galima mokytis išlaikyti balansą, susipažinti su formomis bei spalvomis.

Nors pavasaris signalizuoja apie besibaigiančius mokslo metus ir daugelis mokyklinukų bei darželinukų su nekantrumu laukia vasaros, tačiau mokyklų darbuotojai mintyse jau planuoja kitus mokslo metus. Dauguma mokyklų bei darželių darbuotojų vasaros atostogų metu svarsto – kaip atnaujinti klases ar mokyklas? 

Greitas ir paprastas būdas papuošti mokyklos sienas, o gal net ir baldus – sienų lipdukai! Kiekvienai klasei galime pasiūlyti tai, ko ji nori: vaikiškus, modernius, stilingus, paprastus, įmantrius... Gaminame ir pagal individualius užsakymus, tad jeigu turite idėją – kreipkitės!

Labai džiaugiamės, kad vis daugėja mokyklų, kurios savo sienas puošia tautiška giesme, garsų žmonių mintimis, citatomis, kurios motyvuoja kievieną dieną. Juk vaikai matydami gerbtinus pavyzdžius kasdien – mokosi būti pilietiškais. Mokykla – vieta, kur skatinamas patriotiškumas ir meilė tėvynei, o tai daryti galima per paprasčiausius interjero akcentus. O kur dar,  mokytojų pamėgti ir  tariantis su vaikais sukurti,  sienų lipdukai su klasės ar mokyklos taisyklėmis, kurias dažnai padovanoja 12-tokai išleistuvių proga. Galimybių daug, o kas labiausiai tiktų Jūsų klasėje?

Su mūsų atliktais darbais bei idėjomis galite susipažinti čia