Puošiame namus sienų lipdukais

Jei vis dar nesugalvojate kaip atnaujinti namus, vaiko kambarį, kuo papuošti tuščias namų sienas ar paslėpti atsiradusius defektus siūlome išbandyti lipdukus ant sienos. Tai – paprastas, greitas ir nebrangus būdas suteikti namams išskirtinumo,  jaukumo bei pagyvinti namų, biuro, mokyklos ar vaikų darželio interjerą originaliais sprendimais.

Inerjero lipdukai pasižymi viena labai svarbia savybe – galite įgyvendinti beveik bet kokią savo viziją, nes jų gausus spalvų, formų, piešinių pasirinkimas. Prieš įsigydami lipduką iš anksto numatykite jam vietą savo namuose. Preliminariai pamatuokite, kokio dydžio lipdukas jums tinkamiausias.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis  interjero lipdukus?

  • Reiktų  atkreipti dėmesį į tai, jog lipdukai  gali būti  – perklijuojami  ir neperklijuojami. Kinijoje pagamintus lipdukus galima perklijuoti  į kitą vietą, jei matote, kad norite kito išdėstymo, jie yra šiek tiek storesni. Mūsų kurti ir gaminami lipdukai yra itin ploni, iš toliau atrodys tarsi nupiešti, tačiau perklijuoti jų nepavyks.

  • Kai kurių lipdukų klijavimas gali užtrukti vos keletą minučių, yra ir tokių, kuriuos dekoruojant ant sienos gali tekti pasitelkti kantrybę. Tai priklauso nuo lipduko dydžio ir detalių, iš kurių jis sudarytas, kiekio.

  • Atkreipkite dėmesį į lipduko išmatavimus pateiktus nuotraukose.

  • Neperklijuojamas lipdukas gali būti perkeliamas ant sienos visas iš karto, tuomet turėsite tokį rezultatą, koks pavaizduotas nuotraukoje, arba jį galima išskaidyti, sukarpyti ir užklijuoti atskiromis detalėmis, sukuriant savitą originalų dizainą.

  • Perklijuojami lipdukai dažniausiai būna suklijuoti atskiromis detalėmis ant pagrindo. Juos taip pat galima klijuoti kaip parodyta paveikslėlyje arba pasitelkti išmonę ir taip sukurti savitą piešinį.

  • Interjero lipdukai yra lengvai pašalinami nuo paviršių. Dažniausiai jie nepalieka jokių dėmių, nepažeidžia sienos, todėl interjero lipdukų pagalba galite atnaujinti savo namų interjerą keičiantis metų laikams, augant vaikams ar tiesiog nuotaikai.

  • Renkantis sienų lipdukus reikia žinoti, jog pasirinkę perklijuojamus, juos galėsite nuimti ir uždėti kitoje vietoje, jei kartais jau atliekant šiuos darbus nutarsite, jog jų vieta kitur. Neperklijuojamus lipdukus reikėtų rinktis atsakingiau, nes juos užklijavus nuimsite lengvai, tačiau jau antrą kartą nepanaudosite.

  • Visi lipdukai gali būti klijuojami ant sienų, baldų, stiklo, metalinių, dažytų ar lakuotų paviršių. Ant tapetų klijuoti nerekomenduojama, tačiau pirkėjų patirtis sako, kad jei tapetai neturi didelių reljefinių nelygimų, gali prilipti.

Vos pabaigus klijuoti lipdukus, namai tampa dar jaukesni, nes juos apsigyveno jūsų svajonė!