DRAUGAI  Vaikiški sienų lipdukai
Padidinti
DRAUGAI <br> Vaikiški sienų lipdukai
DRAUGAI <br> Vaikiški sienų lipdukai
15.90 €
DRAUGAI
Vaikiški sienų lipdukai

Vaikiški sienų lipdukai „ Draugai

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 50 cm X 70 cm.

Suklijuoti ant sienos užima apie  150  cm  X 110 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio).

Sienų lipdukų pagalba, kurkite originalų vaiko kambario interjerą patys!

Lipdukai "Draugai" papuoš kiekvieno vaiko kambarį ir pripildys erdvę nerūpestingos vaikystės pojūčiu! Virš miesto su vėjo malūnėliais skrendantys Draugai skatins vaiko fantaziją ir kaskart nukels į nuostabią pasakų šalį... Sienos lipdukų "Draugai" dėka, kartu su vaiku galima prikurti daugybę istorijų apie berniuko ir meškiuko draugystę bei nuotykius! Papuoškite vaiko kambarį ir kurkite istorijas drauge! Juk turėti draugų yra taip gera!

Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2018