Kategorijos
ŽVĖRELIAI - INDĖNAILipdukai ant sienų
Padidinti
ŽVĖRELIAI - INDĖNAI<BR>Lipdukai ant sienų
ŽVĖRELIAI - INDĖNAI<BR>Lipdukai ant sienų
16.90 €
ŽVĖRELIAI - INDĖNAI
Lipdukai ant sienų

Vaikiškas sienų lipdukas „Žvėreliai - indėnai“

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant 60 cm X 90 cm lapo.

Klijuojant ant sienos galima išdėstyti pageidaujamo pločio.

Stilingi lipdukai su miško žvėreliais - meškiukais, elniu, stirna, lapiukais - puikios dekoracijos vaikų kambariui, vaikų darželio arba vaikų žaidimų kambario patalpoms pagyvinti. 

Gal Jūsų namuose gyvena mažasis indėnas, o kambaryje stovi indėniškas tipi? Tuomet tik trūksta miško žvėrelių - indėnų. Sienos lipdukai gali būti klijuojami pagal pavyzdį arba galite išdėstyti juos taip, kaip sugalvosite Jūs. Paskatinkite vaiką kurti - kartu nuspręskite, kur klijuosite meškiuką - indėną, o kur apsigyvens grakštus elnias.

Vaikiški sienų lipdukai pradžiugins ir pakvies draugauti tiek berniuką, tiek mergaitę.

Interjero lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.

Privalumai

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.

  • Sienų lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

 

Lipduko klijavimo video instrukcija

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 

 

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2018