Lipdukai.eu
Your Cart

Marškinėliai porai

Marškinėliai porai

Vienodi marškinėliai porai - puiki dovana draugui, draugei, vyrui, žmonai jaunavedžiams ar tėvams.

Marškinėliai su užrašais - puiki, įsimintina, bet nebrangi dovana, kuri tinka kiekvienam! Marškinėliai jam ir jai - idealus sprendimas, kai ieškote dovanos jauniesiems. Taip pat puiki dovana Valentino dienai, metinėms ar vestuvėms.

Užrašai ant marškinėlių gali būti mūsų sukurti arba tokie, kokių norite jūs, gaminami pagal individualius užsakymus. 


Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 613
Marškinėlių komplektas porai „Pica“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Originalūs marškinėliai porai „Pica“ – puikus būdas nustebinti savo antrą pusę. Kai ką nors myli, juk taip norisi garsiai visiems sakyti, kad turite labai svarbų žmogų šalia savęs. Pritaikyti tiek..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 701
Marškinėlių komplektas porai „Kalėdiniai elniai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių komplektas „Kalėdiniai elniai“ – stilinga dovana savo mylimai antrai pusei. Originalūs marškinėliai leis jaustis patogiai ir kur kas smagiau laukti švenčių su ar..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 716
Marškinėlių komplektas porai „Meilė“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Stilingi marškinėliai porai – puiki dovana Valentino dienos, draugystės ar vestuvių metinių proga draugams, tėvams ar sau! Marškinėliai internetu – stilingi, patogūs bei jaukūs. Pa..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 728
Marškinėlių komplektas porai „King & Queen“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėliai „KING & QUEEN“ – puikus pasirinkimas, jei norite nustebinti savo karalių ar karalienę. Marškinėliai ne tik originalūs ir kokybiški, tačiau ir parodantys, kad esa..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 998
Marškinėlių komplektas porai „Tu mano Katukas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Originali dovana Valentino dienos ar gimtadienio proga – marškinėlių derinys JAM ir JAI – „Tu mano Katukas“. Nustebinkite savo artimą žmogų ir padovanokite kokybiškų bei stilingų ma..
23,90€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)