Lipdukai.eu
Your Cart

Marškinėliai šeimai

Marškinėliai šeimai - Drabužių deriniai tėvams ir vaikams

Marškinėlių komplektai visai šeimai - mamai, tėčiui ir vaikui/vaikams. Gražu, kai visa šeima pasipuošus vienodais marškinėliais. Juk šeima - tai komanda, o komandai reikia marškinėlių! 

Marškinėliai mamai ir dukrai, mamai ir sūnui, tėčiui ir dukrai, tėčiui ir sūnui - išsirinkite komplektą, kurį galėsite dėvėti eidami pasivaikščioti, sportuoti, leisti laisvalaikį su brangiausiais šeimos nariais. 

Šeimos marškinėliai su užrašais ir paveikslėliais - moderniai šeimai, kuri mėgsta išsiskirti! Vienoda apranga šeimai - madinga ir originalu!

Marškinėlių komplektas - idealus sprendimas, jeigu ieškote dovanos visai šeimai.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 586
Marškinėliai šeimai „Baterijos“Marškinėliai pagaminami per  2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Marškinėliai visai šeimai – stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai! Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui – madingas ir stilingas būdas pasipuošti, i..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 587
Marškinėlių komplektas tėčiui ir vaikui „Baterijos“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių duetas tėčiui ir dukrai/sūnui – stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai tėčiui ir vaikui – madingas ir stil..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 593
Marškinėliai mamai „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Numeris vienas“ – gera dovana mamai gimtadienio ar Mamos dienos proga. Marškinėliai su numeriu – mamai, tėčiui, dukrai, sūnui, o gal visai šeimai? Vienodi arba suderinti drabužiai šeimai – st..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 594
Marškinėliai dukrai „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Numeris vienas“ – gera dovana mylimai dukrai gimtadienio proga. Tokius pačius marškinėlius galima nupirkti ir kitiems šeimos nariams, kad visa šeimos komanda būtų pasipuošusi! Vienodi arba suderinti dra..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 596
Marškinėliai sūnui „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Numeris vienas“ – gera dovana mylimam sūnui gimtadienio proga. Tokius pačius marškinėlius galima nupirkti ir kitiems šeimos nariams, kad visa šeimos komanda būtų pasipuošusi! Vienodi arba suderinti drabu..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 597
Marškinėliai tėčiui „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Numeris vienas“ – gera dovana mylimam tėčiui gimtadienio ar Tėvo dienos proga. Tokius pačius marškinėlius galima nupirkti ir kitiems šeimos nariams, kad visa šeimos komanda būtų pasipuošusi! Vienodi arb..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 598
Marškinėliai šeimai „Pirmas numeris“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Vienodi arba suderinti drabužiai suaugusiam ir vaikui – madingas ir stilingas būdas pasipuošti, išsiskirti. Dabar įsigyti tokius marškinėlius mamai ir jos mažajai kopijai – nebrangu ir greita! St..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 599
Marškinėlių komplektas broliui ir sesei „Pirmas numeris“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių komplektas broliui ir sesei – stilingi drabužiai šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Marškinėlių derinys „Pirmas numeris“ – vienodi marškinėliai su..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 600
Marškinėliai broliui „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Numeris vienas“ – gera dovana mylimam broliui gimtadienio proga. Tokius pačius marškinėlius galima nupirkti ir kitiems šeimos nariams, kad visa šeimos komanda būtų pasipuošusi! Vienodi arb..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 601
Marškinėliai sesei „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai sesei „Numeris vienas“ – puiki dovana gimtadienio proga. Tokius pačius marškinėlius galima nupirkti ir broliui, kad visa šeimos komanda būtų pasipuošusi! Vienodi šeimos marškinėliai – mamai, tėčiui..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 605
Marškinėliai šeimai „100 % Lietuviai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Marškinėliai „100 % Lietuviai“ skirti šeimai, kuri didžiuojasi savo šalimi ir nori tai išreikšti stilinga apranga. Žaismingi, bet kartu suteikiantys ir reikšmingą prasmę bei atsidavimą savo šaliai marš..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 614
Marškinėlių komplektas mamai ir vaikui „Pica“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių derinys mamai ir vaikui su picomis ant jų – ne tik skoningas, tačiau ir odai labai malonus derinys, kuris leis atrodyti žavingai ir jaustis puikiai. Juk nėra nieko žaviau, ka..
24,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 26 (viso puslapių - 3)