Lipdukai.eu
Your Cart

Originalūs rinkiniai

Originalūs rinkiniai

Orginalūs rinkiniai

„Orginalūs rinkiniai“ - tai išskirtinio dizaino lipdukų kolekcijos, kurios padės ugdyti vaikus ne tik mokslo, bet ir bendruomeniškumo bei tinkamo etiketo temomis.

Įtraukaus ugdymo priemonė sukurs edukacines erdves ir leis vaikams mokytis to net nejaučiant! Mokymasis be knygų pats geriausias sprendimas vaikams, kurie labiau mėgsta laiką leisti aktyviai. Grindų lipdukai mokyklai ar darželiui sukurs išskirtinį dizainą ir taps pačiu geriausiu žaidimu kai už lango blogas oras. O edukaciniai sienų lipdukai prisidės prie vaikų ugdymo ir atskleis vaikų kūrybiškumą!

Kasparo Sakalausko kurta „Išsiųskite vaikus į Tropikus“ sienų lipdukų ir grindų lipdukų kolekcija džiugins vaikus džiunglių tematika. Išskirtinio dizaino sienų ir grindų lipdukai lavins mažųjų vaizduotę, padės susipažinti su džiunglių gyvūnais, mokins skaičių, geometrinių figūrų pavadinimų ir abėcėlės!

Įdomūs ir žaismingi rinkiniai klasei ugdys vaikų sąmoningumą, bendrystės jausmą, padės pažinti savo klasės draugus ir save patį. Klasės gimtadienių kalendorius, knygų skaitymo klubo žymeklis ar paskatinimo lipdukai gali būti puiki dovana pirmokams, priešmokyklinukams Rugsėjo 1-osios proga!

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1171
Įtraukusis žymėjimo lipdukas „SKAITYMO KLUBAS“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Lipduko išmatavimai: 140 cm x 60 cmMedžiagiškumas: lipdukas padengtas markeriu rašomu laminatu.„SKAITYMO KLUBAS“ - tai knygų mylėtojo draugas, kuris praturtins kiekvieno vaiko skaitymo patirtį.  Šis unikalu..
49,90€
KLASIOKŲ GIMTADIENIAI gimtadienių žymėjimo lipdukas KLASIOKŲ GIMTADIENIAI gimtadienių žymėjimo lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1173
Gimtadienių žymėjimo lipdukas „Klasiokų gimtadieniai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Lipduko išmatavimai: 140 cm x 60 cmMedžiagiškumas: visas lipdukas padengtas markeriu rašomu laminatu.„Klasiokų gimtadieniai“ - tai unikalus lipdukas, kuris skatina atsiminti klasiokų gimtadienius, puoselė..
49,90€
PASKATINIMO LIPDUKAI motyvacinė priemonė PASKATINIMO LIPDUKAI motyvacinė priemonė
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1197
Motyvacinė priemonė „Paskatinimo lipdukai“Lipdukai pagaminami per 2–3 d. d.Lipdukų lapelio dydis: 17.5 cm x 14 cmRinkinį sudaro 1 lapelis lipdukųOriginalūs paskatinimo lipdukai lietuvių kalba - tai žaisminga priemonė, kuri motyvuoja vaikus siekti didesnių pasiekimų ir džiaugtis mokymosi procesu...
1,90€
ŠUOLIUKAI TROPIKUOSE Grindų lipdukas žaidimams ŠUOLIUKAI TROPIKUOSE Grindų lipdukas žaidimams
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1198
Lipdukai ant grindų žaidimams „Šuoliukai tropikuose“Lipdukas grindims pagaminamas per 2–5 d. d.Įtraukusis grindų lipdukas „Šuoliukai Tropikuose" ne tik suteikia vaiko kambariui ar mokyklai gyvybingumo ir jaukumo, bet ir paverčia juos aktyviomis mokymosi erdvėmis, kuriose vaikai gali išreikšti ..
76,00€
LIETUVIŠKA ABĖCĖLĖ  DŽIUNGLĖSE Įtraukieji sienų lipdukai LIETUVIŠKA ABĖCĖLĖ  DŽIUNGLĖSE Įtraukieji sienų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1199
Įtraukieji sienų lipdukai „Lietuviška abėcėlė džiunglėse“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Įtraukieji lipdukai „Lietuviška abėcėlė  džiunglėse“ – originalus sienų lipdukų rinkinys, kuris atliks ne tik pagalbinės mokomosios priemonės funkciją, bet ir papuoš vaikų kambario sienas džiungl..
115,00€
ANGLIŠKA ABĖCĖLĖ DŽIUNGLĖSE Įtraukieji sienų lipdukai ANGLIŠKA ABĖCĖLĖ DŽIUNGLĖSE Įtraukieji sienų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1200
Įtraukieji sienų lipdukai „Angliška abėcėlė džiunglėse“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Įtraukieji lipdukai „Angliška abėcėlė  džiunglėse“ – išskirtinio dizaino sienų lipdukų rinkinys, kuris atliks ne tik mokomosios priemonės funkciją, bet ir papuoš vaikų kambario sienas džiunglių aug..
115,00€
LIETUVIŠKAS PRADŽIAMOKSLIS TROPIKUOSE Lavinamieji sienų lipdukai LIETUVIŠKAS PRADŽIAMOKSLIS TROPIKUOSE Lavinamieji sienų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1201
Lavinamieji sienų lipdukai „Lietuviškas pradžiamokslis TROPIKUOSE“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Lavinamieji sienų lipdukai „Lietuviškas pradžiamokslis TROPIKUOSE“ – lipdukai, kurie pagyvins vaikų kambario interjerą ir sukurs išskirtinę edukuojančią erdvę. Ryškios lipdukų spalvos ir žai..
220,00€
ANGLIŠKAS PRADŽIAMOKSLIS TROPIKUOSE Lavinamieji sienų lipdukai ANGLIŠKAS PRADŽIAMOKSLIS TROPIKUOSE Lavinamieji sienų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1202
Lavinamieji sienų lipdukai „Angliškas pradžiamokslis TROPIKUOSE“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Lavinamieji sienų lipdukai „Angliškas pradžiamokslis TROPIKUOSE“ – lipdukų rinkinys, kurio pagalba mažieji galės nukeliauti į fantastišką tropikų pasaulį. Kartu su žaismingais ir spalvingais d..
220,00€
NUOTYKIAI AMAZONĖJE Grindų lipdukas žaidimams NUOTYKIAI AMAZONĖJE Grindų lipdukas žaidimams
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1203
Grindų lipdukai žaidimams „Nuotykiai Amazonėje“ Lipdukas grindims pagaminamas per 2–5 d. d.Įtraukieji grindų lipdukai žaidimams „Nuotykiai Amazonėje“ – vaikams nusibodusias erdves pavers vaizduotės ir linksmybių karalystėmis. Vaikai, šokinėdami nuo akmens iki akmens ir stengdamiesi nepakl..
169,00€
APDOVANOJIMO lipdukai „Žvaigždutės“
Naujiena Neturime
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1214
Apdovanojimo lipdukai „Žvaigždutės“Lipdukai pagaminami per 2 – 3 d. d.Lipduko dydis: 1 cm X 1 cmLipdukų kiekis: 1170 vnt.Apdovanojimo lipdukai „Žvaigždutės“ skirti motyvuoti vaikus siekti gerų rezultatų ir paskatinti nepasiduoti, jei kažkas nepavyko. Apdovanokite vaikus su spalvingais motyvuojančiai..
5,90€
SKATINAMIEJI APDOVANOJIMŲ lipdukai „Šypsenėlės“
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1215
Skatinamieji apdovanojimų lipdukai „Šypsenėlės“Lipdukai pagaminami per 2 – 3 d. d.Lipduko dydis: 1 cm X 1 cmLipdukų kiekis: 1170 vnt.Skatinamieji apdovanojimo lipdukai „Šypsenėlės“ palengvins ikimokyklinukų ir pradinukų vertinimo procesą. Žaismingi motyvuojantys lipdukai pravers visiems, kurie moko ..
5,90€
APDOVANOJIMO IR ŽYMĖJIMO lipdukai APDOVANOJIMO IR ŽYMĖJIMO lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1219
Apdovanojimo ir žymėjimo lipdukaiLipdukai pagaminami per 2 – 3 d. d.Lipduko dydis: 2.5 cm X 2.5 cmLipdukų kiekis: 498 vnt.Apdovanojimo ir žymėjimo lipdukai yra puiki priemonė mokytojams ir ugdymo įstaigoms skatinti ir motyvuoti mokinius, skleisti pozityvias emocijas ir suteikti įkvepiančią mokymosi ..
5,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (viso puslapių - 2)