Lipdukai.eu
Your Cart

Išsiųskite vaikus į Tropikus

Išsiųskite vaikus į Tropikus

„Išsiųskite vaikus į Tropikus“ - išskirtinio ir originalaus dizaino lipdukų rinkinių kolekcija, kuri mokykloje, darželyje ar namuose sukurs edukuojantį vaikų erdvių interjerą. Įtraukaus ugdymo priemonė - grindų ir sienų lipdukai - džiugins vaikus ryškiomis spalvomis, žaismingomis formomis ir padės nesąmoningai mokytis. Vaikai be jokių pastangų įsimins skaičius, raides, geometrinių figūrų ir netgi džiunglių gyvūnų pavadinimus. Žaisminga sienų ir grindų lipdukų kolekcija taps išskirtinio interjero detale vaikų kambaryje, mokyklų bei darželių erdvėse. Džiunglių tematikos lipdukai ugdys vaikų kūrybiškumą - mažieji galės turėti visišką kūrybinę laisvę ir nusikėlus į Tropikus, sugalvoti įvairiausių žaidimų.

Grindų ir sienų lipdukai šaltomis bei niūriomis dienomis padės vaikams prisiminti vasarą ir leis mėgautis aktyviais žaidimais viduje. Palmės, bananai, kokosai, beždžionės, koalos, lijanos, upė, krokodilai - džiunglių tematikos grindų ir sienų lipdukai - taps puikiu problemos sprendimo būdu visiems tėvams, kuriems sunku vaikus atitraukti nuo išmaniųjų telefonų ir paskatinti judėti bei mokytis.

Kasparo Sakalausko kurta „Išsiųskite vaikus į Tropikus“ sienų bei grindų lipdukų kolekcija yra išskirtinė ir vienintelė Lietuvoje.ŠUOLIUKAI TROPIKUOSE Grindų lipdukas žaidimams ŠUOLIUKAI TROPIKUOSE Grindų lipdukas žaidimams
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1198
Lipdukai ant grindų žaidimams „Šuoliukai tropikuose“Lipdukas grindims pagaminamas per 2–5 d. d.Įtraukusis grindų lipdukas „Šuoliukai Tropikuose" ne tik suteikia vaiko kambariui ar mokyklai gyvybingumo ir jaukumo, bet ir paverčia juos aktyviomis mokymosi erdvėmis, kuriose vaikai gali išreikšti ..
76,00€
LIETUVIŠKA ABĖCĖLĖ  DŽIUNGLĖSE Įtraukieji sienų lipdukai LIETUVIŠKA ABĖCĖLĖ  DŽIUNGLĖSE Įtraukieji sienų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1199
Įtraukieji sienų lipdukai „Lietuviška abėcėlė džiunglėse“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Įtraukieji lipdukai „Lietuviška abėcėlė  džiunglėse“ – originalus sienų lipdukų rinkinys, kuris atliks ne tik pagalbinės mokomosios priemonės funkciją, bet ir papuoš vaikų kambario sienas džiungl..
115,00€
ANGLIŠKA ABĖCĖLĖ DŽIUNGLĖSE Įtraukieji sienų lipdukai ANGLIŠKA ABĖCĖLĖ DŽIUNGLĖSE Įtraukieji sienų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1200
Įtraukieji sienų lipdukai „Angliška abėcėlė džiunglėse“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Įtraukieji lipdukai „Angliška abėcėlė  džiunglėse“ – išskirtinio dizaino sienų lipdukų rinkinys, kuris atliks ne tik mokomosios priemonės funkciją, bet ir papuoš vaikų kambario sienas džiunglių aug..
115,00€
LIETUVIŠKAS PRADŽIAMOKSLIS TROPIKUOSE Lavinamieji sienų lipdukai LIETUVIŠKAS PRADŽIAMOKSLIS TROPIKUOSE Lavinamieji sienų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1201
Lavinamieji sienų lipdukai „Lietuviškas pradžiamokslis TROPIKUOSE“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Lavinamieji sienų lipdukai „Lietuviškas pradžiamokslis TROPIKUOSE“ – lipdukai, kurie pagyvins vaikų kambario interjerą ir sukurs išskirtinę edukuojančią erdvę. Ryškios lipdukų spalvos ir žai..
220,00€
ANGLIŠKAS PRADŽIAMOKSLIS TROPIKUOSE Lavinamieji sienų lipdukai ANGLIŠKAS PRADŽIAMOKSLIS TROPIKUOSE Lavinamieji sienų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1202
Lavinamieji sienų lipdukai „Angliškas pradžiamokslis TROPIKUOSE“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Lavinamieji sienų lipdukai „Angliškas pradžiamokslis TROPIKUOSE“ – lipdukų rinkinys, kurio pagalba mažieji galės nukeliauti į fantastišką tropikų pasaulį. Kartu su žaismingais ir spalvingais d..
220,00€
NUOTYKIAI AMAZONĖJE Grindų lipdukas žaidimams NUOTYKIAI AMAZONĖJE Grindų lipdukas žaidimams
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1203
Grindų lipdukai žaidimams „Nuotykiai Amazonėje“ Lipdukas grindims pagaminamas per 2–5 d. d.Įtraukieji grindų lipdukai žaidimams „Nuotykiai Amazonėje“ – vaikams nusibodusias erdves pavers vaizduotės ir linksmybių karalystėmis. Vaikai, šokinėdami nuo akmens iki akmens ir stengdamiesi nepakl..
169,00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)