Lipdukai.eu
Your Cart

Lipdukai ant laiptų

Įtraukaus ugdymo priemonė - lipdukai ant laiptų.

Edukaciniai laiptų lipdukai ir motyvtuojantys laiptų lipdukai ne tik pritraukia dėmesį, bet ir skatina mokinius aktyviai dalyvauti mokymosi procese taip sukuriant funkcionalią ir įkvepiančią mokymosi aplinką.

Edukaciniai laiptų lipdukai - vienas iš inovatyviausių ir pigiausių įtraukaus ugdymo būdų. Kiekvienas laiptų lipdukų rinkinys sukurtas mokytojų pagalba, neabejotinai padės vaikams lengvai įsisavinti svarbiausią mokomąją medžiagą. Kiekvieną dieną matydami ant laiptų motyvuojančias frazes, taisykles jas išmoks net ir tie, kam mokslai sekasi sunkiai. Motyvaciniai lipdukai suteikia galimybę skatinti vaikus įveikti iššūkius ir siekti didelių tikslų. 

Be motyvacinio turinio, lipdukai taip pat gali apimti linksnius, gimines, spalvų ir skaičių pavadinimus tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis, kartu su mandagumo žodžiais, kurie skatina bendravimą ir socialinę sąveiką. Lipdukai ant laiptų suteikia mokyklai unikalų ir įdomų vizualinį elementą, prisidedantį prie pažinčių, motyvacijos ir draugiškos mokyklos kultūros kūrimo. Įtraukiant skaičius ir raides ar spalvų pavadinimus, lipdukai suteikia praktinę vertę, skatinant mokinius įtraukti matematikos ir kalbos žinias kitokiu pavidalu. 

Be motyvacinių žinučių, lipdukai gali apimti kalbos etiketo taisykles ir mandagumo žodžius, pabrėžiant bendravimo svarbą. Įtraukiant skaičius ir spalvų pavadinimus, lipdukai taip pat suteikia praktinę vertę, skatinant mokinius įtraukti matematikos ir kalbos žinias į kasdienį gyvenimą.

Lipdukų ant laiptų įvairovė ir pritaikomumas leidžia pritaikyti lipdukus pagal mokyklos poreikius, skatinant bendruomenės bendradarbiavimą ir augimą.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1004
Edukacinis grindų lipdukas „Daugybos lentelė ant laiptų“Lipdukai grindims pagaminami per 2–5 d. d.Vienas lipdukas – 50 cm x 11 cmEdukacinis grindų lipdukas „Daugybos lentelė“ – vizualus ir praktinis daugybos lentelės mokymosi būdas. Net ir nenorintys mokytis daugybos lentelę išmoks leng..
295,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1134
Motyvuojantys laiptų lipdukai „Vertybių laiptai“Lipdukai grindims pagaminami per 2–5 d. d.Vienas lipdukas – 145 cm x 11 cmMotyvuojantiys laiptų lipdukai „Vertybių laiptai“ – originalus mokyklos dekoravimo elementas, galintis mokyklos koridorius paversti teigiamais ir įkvepiančiais. Eduka..
165,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1140
Įtraukieji laiptų lipdukai „Sėkmės laiptai“Lipdukai grindims pagaminami per 2–5 d. d.Vienas lipdukas – 145 cm x 11 cm ( jei netinka dydis, parašykite mums, pagaminsime pagal  Jūsų poreikius)Įtraukieji laiptų lipdukai „Sėkmės laiptai“ – originalus mokyklos dekoravimo elementas, galin..
105,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1168
Motyvuojantys laiptų lipdukai „Motyvaciniai laiptai“Lipdukai grindims pagaminami per 2–5 d. d.Vienas lipdukas – 134 cm x 14 cm (jei netinka dydis, parašykite mums, pagaminsime pagal  Jūsų poreikius)Motyvuojantys laiptų lipdukai „Motyvaciniai laiptai“ – įtraukus mokyklos dekoravimo e..
295,00€
LINKSNIAI IR GIMINĖS Edukaciniai laiptų lipdukai LINKSNIAI IR GIMINĖS Edukaciniai laiptų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1181
Edukaciniai laiptų lipdukai „Linksniai ir giminės“Lipdukai pagaminami per 2 – 5 d. d.Vienas lipdukas – 115 cm x 9 cmEdukaciniai laiptų lipdukai yra įpatingai veiksminga, vizualinė mokymosi priemonė, kuri ne tik puošia mokyklos erdves, bet ir tampa įrankiu, skatinančiu aktyvų mokymąsi...
125,00€
TOBULĖJIMO LAIPTAI Motyvuojantys laiptų lipdukai TOBULĖJIMO LAIPTAI Motyvuojantys laiptų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1182
Motyvuojantys laiptų lipdukai „Tobulėjimo laiptai“Lipdukai  pagaminami per 2–5 d. d.Vienas lipdukas – 115 cm x 9 cm ( jei netinka dydis, parašykite mums, pagaminsime pagal  Jūsų poreikius) Laiptai su motyvuojančiais lipdukais yra paslėptas motyvacijos šaltinis, kuris suteikia g..
125,00€
MOKOMĖS SPALVŲ Sensoriniai laiptų lipdukai MOKOMĖS SPALVŲ Sensoriniai laiptų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1185
Sensoriniai laiptų lipdukai „Mokomės spalvų“Lipdukai  pagaminami per 2–5 d. d.Vienas lipdukas – 115 cm x 9 cm Sensoriniai laiptų lipdukai „Mokomės spalvų“  yra dar vienas  mūsų komplektas mokomųjų lipdukų ant laiptų.  Spalvoti laiptų lipdukai yra inovatyvi ir įtrauki moky..
135,00€
MOKOMĖS SKAIČIUOTI Edukaciniai lipdukai ant laiptų MOKOMĖS SKAIČIUOTI Edukaciniai lipdukai ant laiptų
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1186
Edukaciniai lipdukai ant laiptų „Mokomės skaičiuoti“Lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Vienas lipdukas – 115 cm x 9 cmSpalvoti edukaciniai laiptų lipdukai yra inovatyvi ir įtrauki mokymo priemonė, kuri padeda vaikams mokytis skaičiuoti lietuvių ir anglų kalbomis.  Mokomieji lipdukai puik..
125,00€
MOKOMĖS KALBOS DALIŲ Įtraukieji laiptų lipdukai MOKOMĖS KALBOS DALIŲ Įtraukieji laiptų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1189
Įtraukieji laiptų lipdukai „Mokomės kalbos dalių“Lipdukai  pagaminami per 2 – 5 d. d.Vienas lipdukas – 115 cm x 9 cm Mokymosi procesas palengvinamas ir tampa natūralesnis, jei įtraukiama kuo daugiau įvairesnių edukacinių priemonių. Įtraukieji laiptų lipdukai padės įsiminti mokiniams sva..
135,00€
MOKOMĖS DAUGYBOS Įtraukieji laiptų lipdukai MOKOMĖS DAUGYBOS Įtraukieji laiptų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1190
Įtraukieji laiptų lipdukai „Daugybos lentelė“Lipdukai grindims pagaminami per 2–5 d. d.Vienas lipdukas – 115cm x 9 cm ( jei netinka dydis, parašykite mums, pagaminsime pagal  Jūsų poreikius)Rinkinyje 50 vnt. lipdukų.Privalumai:Lengvai klijuojamas ir pašalinamas.Lipdukas padengta..
480,00€
KALBOS ETIKETAS MOKOMIEJI laiptų lipdukai KALBOS ETIKETAS MOKOMIEJI laiptų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1192
Mokomieji laiptų lipdukai „Kalbos etiketas“Lipdukai  pagaminami per 2 – 5 d. d.Vienas lipdukas – 115 cm x 9 cm Mokomieji spalvoti laiptų lipdukai su tekstiniais pranešimais apie pagarbą ir mandagų bendravimą yra puiki priemonė ugdyti kultūringą ir pagarbią bendruomenę nuo pat mažens..
135,00€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (viso puslapių - 1)