Lipdukai.eu
Your Cart

Motyvuojantys

Motyvuojantys lipdukai klasei, mokymosi įstaigoms.

Motyvuojantys lipdukai yra galingas įrankis, padedantis ugdyti pozityvią mąstyseną, didinti pasitikėjimą savimi ir skatinti vaikų meilę mokymuisi. Motyvaciniai lipdukai ant sienos kasdien primena mokiniams apie jų galimybes ir gebėjimus.

Motyvaciniai lipdukai sienoms pateikia daugybę įkvepiančių ir įgalinančių citatų - nuo žinučių apie atkaklumą ir ryžtą iki animacinių personažų, drasinančių vaikus siekti tikslų ir svajonių. Kiekvienas motyvacinis lipdukas kruopščiai sukurtas taip, kad atlieptų įvairaus amžiaus vaikams ir įkvėptų juos tikėti savimi, įveikti kliūtis. Apsupdami mokinius pozityviais teiginiais ir padrąsinančiais žodžiais, motyvaciniai lipdukai sukuria edukuojančią aplinką, kurioje jie jaučiasi palaikomi, vertinami ir padrąsinami siekti aukštų rezultatų.

Praktiška mokymo priemonė pedagogams - motyvuojantys lipdukai, padedanti diskutuoti apie svarbius charakterio bruožus, tokius kaip atkaklumas, atsparumas ir empatija. Įtraukdami šiuos motyvacijos lipdukus į pamokų planus ir klasės veiklą, mokytojai gali įdiegti mokiniams žinias apie komandinio darbo galią, ar priminti, kad iššūkius visada reikia priimti kaip galimybę tobulėti. 

Pozityvi mokymosi aplinka daro didelę įtaką mokinių pasiekimams ir gerovei. Motyvuojantys lipdukai skatina mokinių pozityvumo mintis. Įžengę į klasę, papuoštą įkvepiančiomis žinutėmis ir spalvingais piešiniais, mokiniai jaučiasi įkvėpti ir noriai pasitinka mokymosi iššūkius. Šis motyvacijos ir entuziazmo jausmas lemia geresnius mokymosi rezultatus, aktyvesnį dalyvavimą ir didesnį pasitikėjimą savimi.

Motyvuojantys lipdukai - tai ne tik dekoracijos, bet ir transformuojančios priemonės, suteikiančios vaikams galimybę išnaudoti visą savo akademinį ir asmeninį potencialą. Savigarbos didinimas, augimo mąstysenos skatinimas, teigiamos mokymosi aplinkos kūrimas, šie motyvaciniai lipdukai daro didelę įtaką tiek mokinių, tiek pedagogų gyvenimui. 
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 256
Lipdukas ant sienos su tekstu - „Tai, ką darai…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dInterjero lipdukas  - „Tai, ką darai...“.  Ant sienos parašyti žodžiai primins, kad kiekviena diena yra svarbi ir įtakioja mūsų ateitį. Mintys, žodžiai – neturi  fizinio pavidalo ta..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 324
Interjero lipdukas - „Kerinti muzika“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Užklijuoti žodžiai ant sienos, atspindi Jūsų požiūrį į vaiką, suteikia pasitikėjimo, šilumos bei meilės. Šis sienų lipdukas puikiai tiks pagyvinti tiek namų tiek ugdymo įstaigų sienas.PrivalumaiGreita..
26,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 352
Motyvuojantis tekstas ant sienos - „Jei nori turėti…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Interjero lipdukas  - „Jei nori turėti...“ – tarsi ant sienos parašyti žodžiai, kurie  primins, kad  jei nori turėti tai, ko niekada neturėjai, turi daryti, tai ko niekada nedarei. ..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 359
Motyvuojantis lipdukas - „Gražiausia diena…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Motyvuojantis lipdukas  „Gražiausia diena...“ – tarsi ant sienos parašyti žodžiai, kurie  primins, kad  mes galime kiekvienai dienai suteikti šansą tapti gražiausia diena. Mintys, žodžiai įtak..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 379
Motyvuojantis šūkis ant sienos - „Siek savo svajonių…“Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d.dPasirinkite vieną iš galimų lipduko dizaino variantų. Išmatavimuose galima iki 5 cm paklaida, dėl lipdukų dizaino skirtumų.Interjero lipdukas ant sienos  - „Siek savo svajonių...“ – primins,..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 380
Motyvuojantis lipdukas vaiko kambariui - „Sek paskui svajones…“Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d.dDidesnis matmuo yra aitvaro su šniūreliu ilgis.Interjero lipdukas ant sienos  - „Sek paskui svajones...“ – primins, kad  reikia ne tik svajoti bet ir sekti paskui svajones...
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 419
Sienų lipdukas - „Tautiška giesmė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.dPasitinkant valstybės atkūrimo šimtmetį, puiki proga papuošti  mokyklos, darželio, biuro sienas, lipduku su Lietuvos valstybės himnu – Vinco Kudirkos  „Tautiška giesmė“.PrivalumaiGreitai ir pigiai a..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 737
Motyvuojantis tekstas ant sienos - „A. Einšteino frazė“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Interjero lipdukas  - „Einšteino frazė“ – tarsi ant sienos parašyti žodžiai, kurie primins, kad tik bandant ir klystant pasieksi tai, ko niekada neturėjai, turi daryti, tai ko niekada ne..
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 738
Įkvepiantis tekstas ant sienos - „A. Einšteino frazė“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Mintys, žodžiai įtakoja mūsų gyvenimus. Užrašytos svarbiausios mintys, vis kartojamos ir matomos, keičia gyvenimus. Citatoje pabrėžiama, kad svarbu priimti nesėkmę, kaip natūralią naujų dalykų ..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 739
Motyvuojantis lipdukas - „A. Einšteino frazė“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Mintys, žodžiai įtakoja mūsų  gyvenimus. Užrašytos svarbiausios mintys, vis kartojamos ir matomos, keičia gyvenimus. Alberto Einšteino citatos naudojimas, kaip motyvuojantį lipduką paaugliams, gal..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 802
Motyvuojantis lipdukas - „Šypsena“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.d.Įkvepiantis lipdukas ant sienos su tekstu -  puikiai tiks prieškambario ar vonios kambario interjere, prasmingai atnaujins mokyklos, klasės  ar biuro sienas.Privalumai:Greitai ir pigiai atnaujintas ..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 832
Interjero lipdukas vaiko kambariui - „Auginami su meile“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Interjero lipdukas  „Auginami su meile“  - tai jaukumu ir meile dvelkianti interjero detalė ant sienos. Vaikiški lipdukai puikiai tiks vaiko kambario interjere, papuoš mokyklos ar darže..
18,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 28 (viso puslapių - 3)