6  KITOKIOS Valentino dienos dovanų idėjos

 

Valentino dieną pasidaliname tarsi į dvi stovyklas – tuos, kurie džiaugiasi, puošiasi, dovanoja gėles ar dovanas, ir tuos - kuriems Valentino diena "Ne šventė". 

Tie kurie „UŽ“ pirmąjį variantą ir nori džiuginti artimus žmones, paruošėme 6 idėjas, kaip galite originaliai ir kūrybiškai stebinti ne tik antrąją pusę, bet ir visą šeimą, bei mažuosius savo „mylimukus“.

Valentino diena gali būti švenčiama NE TIK romantiškai, bet ir KITAIP -  šeimyniškai, linksmai, žaismingai...Taip, kad būtų ką prisiminti visiems.

 

6 Valentino dienos dovanų idėjos, kurios tikrai pakels gerų emocijų lygį:

 

Idėja Nr.1  Šeimos džemperiai

Šeima - tai mini komanda, o komandai svarbu vienodi atributai. Linksmi ir smagūs šeimyniniai džemperiai – tai juokas, žaidimai ir laikas drauge. O kur dar išskirtinės nuotraukos, kuriomis džiaugsitės visą gyvenimą. Ar jau įsivaizduojate kaip smagu visiems vienodai pasipuošti ir kartu bėgti kepti blynų? Džemperiai gali būti su vienodais logotipais, piešiniais, turėti vardus... Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos.


džemperiai šeimai su katinukais

 

Idėja Nr.2           Marškinėliai šeimai

Tai marškinėlių komplektas, kuris turi prasmę TIK būnant visiems drauge. Esant atskirai – tai marškinėliai, esant drauge – tai vienijanti šeimą idėja.