Lipdukai.eu
Your Cart

Žemėlapiai

Žemėlapiai

Interjero lipdukai Žemėlapiai

Visi mūsų sienų lipdukai žemėlapiai yra aukštos kokybės, naudojant pažangias spausdinimo technologijas. Raskite savo tinkamiausią dizainą jau šiandien! Mūsų prekių kategorijoje "Sienų lipdukai žemėlapiai" rasite įvairių unikalių ir stilizuotų dizainų, skirtų praturtinti jūsų interjerą. Siūlome sienų lipdukus su žemėlapių motyvais, atitinkančiais įvairias poreikių sritis:

 1. Sienų Lipdukai Žemėlapiai:

  • Įvairių šalių žemėlapiai lietuvių kalba su aiškiais ir išskirtiniais dizainais.
  • Pasaulio šalių žemėlapiai lietuvių kalba su sostinių ir šalių pavadinimais  edukacinis ir gražus interjero akcentas. Lipdukai žemėlapiai lietuvių kalba edukuoja vaikus - ant sienos matydami lietuvių kalba parašytas šalis  ir jų sostines, lengvai jas išmoks ir žinoma leis svajoti kur norėtų nukeliauti.
 2. Interjero Lipdukai Žemėlapiai:

  • Modernūs dizainai, pritaikyti įvairiiems interjero stiliams.
  • Lietuvos žemėlapis lietuvių kalba su miestų ir objektų pavadinimais, sukurtas edukuoti vaikus apie Lietuvą, lengviau išmokti miestų pavadinimus, susiorientuoti kur yra svarbiausi Lietuvos objektai.
 3. Vienaspalviai stilingi žemėlapiai paaugliui, svetainės kambariui ar biurui:

  • Žemėlapių stilingi dizainai, kurie suteiks erdvei jaukumo ir modernumo.

Visi mūsų sienų lipdukai žemėlapiai yra aukštos kokybės, naudojant pažangias spausdinimo technologijas. Raskite savo tinkamiausią dizainą jau šiandien!


Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 258
Interjero lipdukas - „Pasaulio žemėlapis su valstybių sienomis“Sienų lipdukas pagaminamas per 3 - 5 d.dInterjero lipdukas  - „Pasaulio šalių žemėlapis“ puikiai tiks namų ir biuro interjerui, pagyvins jaunuolio kambario sienas. Pasaulio žemėlapis -  ne tik stilingas  interjero..
29,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 426
Lipdukas ant sienos - „Lietuvos žemėlapis“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Artėjant Lietuvos gimtadieniui papuoškite savo namų arba mokyklos sienas Lietuvos žemėlapiu, kuris leis niekada nepamiršti, kokioje puikioje šalyje gyvenate! Tai ne tik interjero puošmena, tačiau ir puiki mok..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 449
Interjero lipdukas „Stilingas pasaulio žemėlapis“Sienų lipdukas pagaminamas per 3 - 5 d. d.Interjero lipdukas „Stilingas pasaulio žemėlapis“ - unikalus namų arba biuro interjero elementas. Tai greitas, pigus ir, svarbiausia, - originalus būdas atnaujinti svetainę, jaunuolio, vaiko kambarį arba b..
26,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 574
Edukacinis sienų lipdukas lietuvių kalba „Pasaulio šalių žemėlapis“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Interjero lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis“ – stilingas namų arba biuro interjero elementas. Žemėlapis su pasaulio šalimis ir sostinių pavadinimais lietuvių kalba gali būti m..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 711
Sienų lipdukas lietuvių kalba „Pasaulio šalių žemėlapis su gyvūnais“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Interjero lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis su gyvūnais“ – stilingas namų arba biuro interjero elementas. Tai greitas ir originalus būdas atnaujinti svetainę, jaunuolio, vaiko kambarį arba..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 764
Interjero lipdukas „Modernus pasaulio žemėlapis“Sienų lipdukas pagaminamas per 3 - 5 d. d.Interjero lipdukas „Modernus pasaulio žemėlapis“ - unikalus namų arba biuro interjero elementas. Tai greitas, pigus ir, svarbiausia, - originalus būdas atnaujinti svetainę, jaunuolio, vaiko kambar..
35,90€
Manufacturer: Kinija Model: 1112
Sienų lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis anglų kalba su gyvūnais“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 30 cm X 90 cmŠeši pasaulio žemynai ant kambario sienos ne tik pagyvins Jūsų namų interjerą, bet ir taps puikia mokomąją priemone Jūsų vaikui. Galbūt tai taps po..
19,90€
APLINK PASAULĮ ŽEMĖLAPIS ANGLŲ KALBA Sienų lipdukas APLINK PASAULĮ ŽEMĖLAPIS ANGLŲ KALBA Sienų lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Kinija Model: 1120
Sienų lipdukas „Aplink pasaulį žemėlapis anglų kalba“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant 60 cm X 90 cm lapo.Suklijuoti ant sienos užima apie 55 cm X 100 cm.Šeši pasaulio žemynai ant kambario sienos ne tik pagyvins Jūsų namų interjerą, bet ir taps puikia mokomąją priemone Jūsų vaikui. ..
19,90€
LIETUVOS ŽEMĖLAPIS LIETUVIŲ KALBA Edukacinis sienų lipdukas LIETUVOS ŽEMĖLAPIS LIETUVIŲ KALBA Edukacinis sienų lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1155
Edukacinis sienų lipdukas lietuvių kalba „Lietuvos žemėlapis“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Įtaukusis sienų lipdukas lietuvių kalba -  „Lietuvos žemėlapis“ yra puikus sprendimas tiems, kurie nori papuošti vaiko kambario ar ugdymo įstaigos sienas. Lipdukas žemėlapis lietuvių ka..
69,90€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)