Lipdukai.eu
Your Cart

Žemėlapiai

Žemėlapiai

Interjero lipdukai Žemėlapiai

Intejero lipdukai žemėlapiai - tai išskirtinio dizaino lipdukai, kurie suteiks Jūsų namams jaukumo ir modernumo. Atnaujinkite savo namus be didelių pastangų ar investicijų ir sukurkite išskirtinį namų intejerą. Sienų lipdukai žemėlapiai yra lietuvių kalba su pasaulio šalių ir jų sostinių pavadinimais. Sienų lipdukai gali alikti ir kelionių žymėjimo žemėlapio funkciją. Kaskart pažvelgę į valgomojo, svetainės ar kitą namų sieną, kur priklijuosite stilingą žemėlapį, prisiminsite kokias šalis esate apkeliavę! Visi mūsų sienų lipdukai žemėlapiai yra aukštos kokybės, naudojant pažangias spausdinimo technologijas. Raskite savo tinkamiausią dizainą internetu už patrauklią kainą jau šiandien!

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 258
Interjero lipdukas - „Pasaulio žemėlapis su valstybių sienomis“Sienų lipdukas pagaminamas per 3 - 5 d.dInterjero lipdukas  - „Pasaulio šalių žemėlapis“ puikiai tiks namų ir biuro interjerui, pagyvins jaunuolio kambario sienas. Pasaulio žemėlapis -  ne tik stilingas  inter..
29,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 426
Lipdukas ant sienos - „Lietuvos žemėlapis“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Artėjant Lietuvos gimtadieniui papuoškite savo namų arba mokyklos sienas Lietuvos žemėlapiu, kuris leis niekada nepamiršti, kokioje puikioje šalyje gyvenate! Tai ne tik interjero puošmena, tačiau ir puiki mok..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 449
Interjero lipdukas „Stilingas pasaulio žemėlapis“Sienų lipdukas pagaminamas per 3 - 5 d. d.Interjero lipdukas „Stilingas pasaulio žemėlapis“ - unikalus namų arba biuro interjero elementas. Tai greitas, pigus ir, svarbiausia, - originalus būdas atnaujinti svetainę, jaunuolio, vaiko kambarį arba b..
26,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 574
Edukacinis sienų lipdukas lietuvių kalba „Pasaulio šalių žemėlapis“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Interjero lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis“ – stilingas namų arba biuro interjero elementas. Žemėlapis su pasaulio šalimis ir sostinių pavadinimais lietuvių kalba gali būti m..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 711
Sienų lipdukas lietuvių kalba „Pasaulio šalių žemėlapis su gyvūnais“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Interjero lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis su gyvūnais“ – stilingas namų arba biuro interjero elementas. Tai greitas ir originalus būdas atnaujinti svetainę, jaunuolio, vaiko kambarį arba..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 764
Interjero lipdukas „Modernus pasaulio žemėlapis“Sienų lipdukas pagaminamas per 3 - 5 d. d.Interjero lipdukas „Modernus pasaulio žemėlapis“ - unikalus namų arba biuro interjero elementas. Tai greitas, pigus ir, svarbiausia, - originalus būdas atnaujinti svetainę, jaunuolio, vaiko kambar..
35,90€
Manufacturer: Kinija Model: 1112
Sienų lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis anglų kalba su gyvūnais“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 30 cm X 90 cmŠeši pasaulio žemynai ant kambario sienos ne tik pagyvins Jūsų namų interjerą, bet ir taps puikia mokomąją priemone Jūsų vaikui. Galbūt tai taps po..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 1120
Sienų lipdukas „Aplink pasaulį žemėlapis anglų kalba“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant 60 cm X 90 cm lapo.Suklijuoti ant sienos užima apie 55 cm X 100 cm.Šeši pasaulio žemynai ant kambario sienos ne tik pagyvins Jūsų namų interjerą, bet ir taps puikia mokomąją priemone Jūsų vaikui. ..
19,90€
LIETUVOS ŽEMĖLAPIS  LIETUVIŲ KALBA Edukacinis sienų lipdukas LIETUVOS ŽEMĖLAPIS  LIETUVIŲ KALBA Edukacinis sienų lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1155
Edukacinis sienų lipdukas lietuvių kalba „Lietuvos žemėlapis“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Įtaukusis sienų lipdukas lietuvių kalba -  „Lietuvos žemėlapis“ yra puikus sprendimas tiems, kurie nori papuošti vaiko kambario ar ugdymo įstaigos sienas. Lipdukas žemėlapis lietuvių ka..
69,90€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)