Lipdukai.eu
Your Cart

Miestai

Sienų lipdukai miestai – leisk mažiesiems susikurti unikalų miestą savo kambaryje!

Sienų lipdukai miestas – originali dekoravimo idėja vaiko kambariui. Šie interjero lipdukai Jūsų vaikui leis įgyvendinti savo norimo interjero idėjas bei suteiks galimybę susikurti unikalų miestą savo kambaryje. 

Sienų lipdukai miestai gali padėti užpildyti tuščias vaiko kambario erdves. Lipdukai vaikams  yra modernus ir žaismingas sprendimas, leidžiantis pasireikšti vaiko fantazijai. 

Dekoracijos miestai taip pat puikiai įsilies į darželių ar mokyklų interjerą. Spalvingi lipdukai taps žaidimų dalimi, lavins vaikų vaizduotę. Kadangi sienų lipdukai yra lengvai priklijuojami ir nulupami – nepaliks žymių ant sienų. 

Vaikiški sienų lipdukai– būdas greitai ir pigiau atnaujinti nuobodžią vaikų aplinką!


Manufacturer: Kinija Model: 213
Sienų lipdukas „Mėnulio šypsena“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 140 cm X 130 cmKurkite originalų ir jaukų interjerą patys, pakaks žiūrėti į niūrias sienas! Sienų dekoracija „Mėnulio šypsena“ be didelių pastangų ir investicijų suteiks..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 425
Lipdukai vaiko kambariui „Miestas“Didesnis matmuo yra užklijuoto lipduko plotis, mažesnis matmuo lipduko aukštis iki  aukščiausio namo. Lėktuvėliai, debesėliai klijuojasi atskirai.Nuosavas miestas! Argi gali būti smagiau? Lipdukai vaiko kambariui skatins prižiūrėti savo miestą, kuriame ..
35,99€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 766
Lipdukai vaiko kambariui - „Pelėdų miestas“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.d.Privalumai:Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras. Lengvai pašalinamas. Galite išsirinkti norimą spalvą ir dydį.  Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, rašykite mums [email protected] ir pasistengsime..
120,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 906
Šerkšno efekto lipdukai ant langų - „Miestas“Lipdukas pagaminamas per 3- 5 d.dLipdukai ant langų ar stiklinių durų su miesto iliustracija - puikus sprendimas ugdymo įstaigose, norint suteikti patalpai privatumo. Šerkšno efekto lipdukai langams keičia patalpos vizualinį vaizdą, tačiau natūral..
29,00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)