Lipdukai.eu
Your Cart

Džemperiai šeimai

Džemperiai šeimai

Jeigu labai mylite savo šeimą ir norite garsiai apie tai rėkti - tokiu atveju džemperiai šeimai yra tylus garsiausias tos išraiškos būdas, kuris leis visiems matyti, kokie nuostabią šeimą turite. O tuo pačiu pigūs, tačiau labai kokybiški džemperiai yra šmaikštūs, tad paprasčiausi drabužiai suteiks jiems kur kas daugiau išskirtinumo ir net svarbos.

Džemperiai šeimai internetu puiki dovana ne tik tada, kai reikia nustebinti mamą, tėtį arba vaikus, tačiau ir įprastą dieną, kai norisi savo šeimai pasakyti, kokie jie yra jums svarbūs ir kaip stipriai juos mylite. Nuolatos pildome savo katalogą, siūlome nuolaidas, tad sutaupyti ir įsigyti kokybę galima dar paprasčiau.

Džemperiai šeimai su gobtuvu - meilė sau ir savo artimam.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 656
Džemperiai šeimai „Pica“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Džemperiai visai šeimai „Pica“ – tiems, kurie visi kartu – geriausia komanda! Rinkitės kokybę, rinkitės stilingus džemperius. Džemperiai su šmaikščiais picos motyvais – tam, kad m..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 657
Džemperiai šeimai „Baterijos“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Kai norisi kasdien dėvėti originalius ir skoningus džemperius, kurie padės įsikrauti energijos, rinkitės džemperius visai šeimai "Baterija". Nes juk vaikai – geriausi energijos įkrovėjai, tad šie š..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 658
Džemperių komplektas mamai ir dukrai „Queen bee“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 2 vnt. Džemperiai internetu „Queen bee“ – mamai ir vaikui, kurie kasdienybėje sukasi lyg avilyje! Rinkitės kokybę, rinkitės stilingus džemperius. Džemperių komplektas su bitės ..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 664
Džemperiai šeimai „O mums dzin“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Puikus džemperių komplektas, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Juk mama visada viską žino geriausiai! Nustebinkite savo mamą ir pralinksminkite ją originalia dovana.Kok..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 665
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Mama sako – mama žino“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Originalus džemperių komplektas, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Juk mama visada žino geriausiai! Nustebinkite savo mamytę ir pralinksminkite ją originali..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 696
Džemperiai šeimai „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 1 vnt. Kalėdiniai džemperiai visai šeimai su stilizuotų elnių motyvais – ne tik originali dovana, bet ir puikus būdas sukurti jaukų, vieningos šeimos įvaizdį. Nustebinkite savo šeimą šventiniu la..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 698
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Meilė“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Meilė“ – puiki dovana ne tik sau, bet ir kitiems gimimo dienos, Krikštynų ar Kalėdų proga. Juk ryšys tarp mamos ir vaiko – nenutrūkstamas ir nenuginč..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 699
Džemperiai šeimai „Kalėdinių elnių šeima“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 1 vnt. Originalūs kalėdiniai džemperiai visai šeimai – puikus būdas pasakyti visam pasauliui, kokia vieninga ir nuostabi Jūsų šeima. O kad Kalėdų laukimas būtų dar džiaugsmingesnis, siūlome š..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 709
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Kaip pasipuošti Kalėdų laukimo metu? Kalėdiniai džemperiai mamai ir vaikui – kad švenčių laukimas taptų dar jaukesnis! Mūsų džemperiai su kalėdinių elnių motyvais ne tik pakels nu..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 942
Džemperiai šeimai „Kalėdiniai nykštukai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Kaip pasipuošti Kalėdų laukimo metu? Kalėdiniai džemperiai šeimai, kad švenčių laukimas būtų nuotaikingas!Laukti švenčių visai šeimai bus kur kas maloniau, jeigu kiekvieną vakarą leisite ..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 954
Džemperiai mamai ir dukrai „Faina ir fainūlka“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Kiekis ribotas.Linksmo dizaino, ypač odai malonūs džemperiai mamai ir dukrai – išskirtinė dovana sau ir kitam. Su šiais šmaikščiais ir riboto leidimo džemperiais kasdien priminkite sa..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 956
Džemperių komplektas mamai ir dukrai „Faina ir fainūlka“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Stilingo ir originalaus dizaino džemperių komplektas su blizgiu užrašu mamai ir dukrai – puiki dovana sau ar kitam Mamos dienos, ar bet kuria kita proga. Kasdien priminki..
49,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (viso puslapių - 2)