Lipdukai.eu
Your Cart

Susikurk pats

Personalizuota pagalvėlė: susikurkite unikalų dizainą!

Lipdukai.eu rasite plačią personalizuotų pagalvių dizaino kolekciją, pritaikytą kiekvienam skoniui ir stiliui. Personalizuotų, pritaikomų pagalvių dizaino kategorijoje siūlome įvairių variantų, todėl galėsite susikurti unikalią pagalvėlę pagal užsakymą, kuri puikiai papildys jūsų namų interjerą.

Pasirinkimas pritaikytas įvairiems pageidavimams ir progoms - nuo personalizuotų pagalvių su nuotraukomis iki pasirinktinio teksto ir grafinių dizainų. Personalizuota pagalvėlė puikiai tiks kaip interjero akcentas svetainei, miegamajam ar dovana mylimam žmogui.

Rinkitės iš daugybės spalvų, šriftų ir puošmenų, kad įgyvendintumėte savo viziją. Pagalvėlė su brangiu prisiminimu, pagalvėlė su mėgstama citata ar pagalvėlė su įspūdinga grafika atspindės jūsų asmenybę, todėl kviečiame išreikšti save kūrybingai.  

Lipdukai.eu užtikrina greitą ir patikimą pristatymą, todėl jūsų pagal užsakymą sukurtos pagalvės bus greitai pristatytos iki jūsų namų slenksčio. Pagerinkite savo erdvę su personalizuotomis pagalvėmis. 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 680
Interjero detalė  „Pagalvėlė su vardu“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Jeigu norite nustebinti mylimą žmogų unikalia dovanėle - tokiu atveju siūlome padovanoti pagalvėlę, kuri yra dekoruota gavėjo vardu. Tai - ne tik personalizuota dovana, tačiau ..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 799
Pagalvė su inicialaisPagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Miela originali pagalvėlė su užrašu - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kambariui. Ju..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 800
Interjero detalė  „Pagalvė su vardu“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Komentaruose parašykit jei norite blizgaus  teksto, jei neparašysite gaminsime sidabrinį arba auksinį. Blizgus gali būti - raudonas, sidabras, auksas.Jeigu norite nusteb..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 899
Personalizuota pagalvėlė  „AUGINAMI SU MEILE“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Jeigu norite nustebinti mylimą žmogų unikalia dovanėle - tokiu atveju siūlome padovanoti pagalvėlę, kuri yra dekoruota gavėjo vardu. Tai - ne tik personalizuota dovana, ..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 911
Metrikų pagalvėlėPagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Užvalkalo sudėtis: 100% medvilnė. Užpildo sudėtis: 100% poliesteris.Priežiūraužvalkalą skalbti rankomis arba skalbimo mašina 40 laipsnių temperatūros vandenyje; negalima džiovinti dž..
17,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 944
Personalizuota pagalvėlė  „Kalėdinė pagalvėlė su vardu“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Pasirenkant šriftą - pirma spalva yra auksinė, antra sidabrinė.Personalizuota kalėdinė pagalvėlė - dovana, pradžiugins kiekvieną vaiką  Tai - ne tik p..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1000
Personalizuota dekoratyvinė pagalvė  „ŠUO - GERIAUSIAS DRAUGAS“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Šuo - geriausias draugas, dekoratyvinė pagalvė su augintinio atvaizdu bus puiki dovana jam arba šeimininkui. Tai - ne tik personalizuota dovana, tačiau..
15,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1135
Personalizuota pagalvėlė  „GEIMERIUI"Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Pasirinkta spalva vardo ir paveikslėlio, ausinės bus  sidabrinės spalvos.Personalizuota pagalvėlė geimeriui - originali dovana kompiuterinių žaidimų mėgėjams. Ši i..
15,90€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)